Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
mühmüştaahve, süka, ticltdşti

Sü-Ka Müh.Müş.Taah.Ve Tic.Ltd.Şti.

Eski 08-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sü-Ka Müh.Müş.Taah.Ve Tic.Ltd.Şti.

SÜ-KA MÜHMÜŞTAAHVE TİCLTDŞTİ
Ticari Faaliyet Konusu : İnşaat veMüteahhitlik Hizmetleri
Doğum Tarihi ve Yeri : 08121949 / GÖLCÜK HAMİDİYE KÖYÜ
Eğitim Durumu : Yıldız Üniversitesi - Elektrik Mühendisliği
Bildiği Yabancı Dil : -

*İletişim Bilgileri
*Şirket Telefon:321 77 04
*Fax:324 36 28
*
Şirket Adresi:Ömerağa MahAnkara CadDostluk İşhanı No:55/2
İzmit / KOCAELİ
*Birim Görevleri

*YÖNETİM KURULU İŞLEVLERİ :
?Mevzuat ve meclis kararları çerçevesinde oda işlerini yürütür
?Bütçeyi, kesin hesabı ve aktarma tekliflerini ve bunlara ilişkin raporları oda meclisine sunar
?Aylık hesap raporunu oda meclisinin incelenmesine ve onayına sunar,
?Oda Personelinin işe alınmalarına ve görevlerine son verilmesine, yükselme ve nakillerine karar verir
?Disiplin kurulunun soruşturma yapmasına karar verir, bu Kanun uyarınca verilen disiplin ve para cezalarının uygulanmasını sağlar
?Hakem, bilirkişi ve eksper listelerini hazırlar ve onaylanmak üzere meclise sunar
?Bu kanunda ve ilgili mevzuatta öngörülen belgeleri tasdik eder
?Odanın her yıl içindeki faaliyeti ve bölgenin iktisadi ve sınai durumu hakkında yıllık rapor hazırlayıp meclise sunar
?Hazırladığı oda iç yönergesini meclise sunar
?Ticaret ve sanayiye ait her türlü incelemeyi yapar, çalışma alanı içindeki ticari ve sınai faaliyetlere ait endeks ve istatistikleri tutmak ve meclisçe belirlenen maddelerin piyasa fiyatlarını takip ve kaydeder ve bunları ilan eder
?Oda Personelinin disiplin işlerini ve bu Kanunda ve ilgili mevzuatta öngörülen esas ve usuller çerçevesinde karara bağlar
?Yüksek düzeyde vergi ödeyen, ihracat yapan, teknoloji geliştiren üyelerini ödüllendirir
?Bütçede karşılığı bulunması kaydıyla sosyal faaliyetleri destekler ve özendirir, bağış ve yardımlarda bulunur, burs verir, meclis onayı ile okul ve derslik yapar
?Hakem veya hakem heyeti seçer

*

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com