Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bigeran

Bigeran

Eski 09-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bigeran

Bigeran

TÜRK EDEBİYATI YENİ BİR ŞOK DALGASINA HAZIRLANIYOR!

“BİGERAN”
Türkiye’de politik kurguyu başlatan Burak Turna, şimdi de yeni bir roman türünü Türk edebiyatına kazandırıyor…
Hiper-Kurgu roman, türlerin bir araya geldiği yeni bir roman biçimi olarak okuyucunun karşısına çıkıyor
Gördüğünüz ve bildiğiniz her şeyi tersine çeviriyor…

SESTEN HIZLI BİR TEMPO…
GERÇEKLERDEN KAÇIŞ…
VE

“BİGERAN”
“Kaan, etraftaki kağıtları defterleri karıştırmaya başladı Hepsi de çok güzel el yazılarıyla yazılmış, insanı derinden vuran mısralardı Sonra siyah kapaklı defteri açtı Bir şiir yazılıydı içinde Buradaki yazı, önceki yazılara benzemiyordu Aynı elden çıkmış ama sanki çıkarken farklı bir fiziksel konumdaymışçasına yazılmış gibi duruyordu İkinci sayfayı çevirdi Üçüncü, dördüncü… Sonu gelmeyen bir şiir, bir destandı sanki… İlk satırı okumaya başladı…
Yumuşak bir kumaş gibi tenin,
Ve Uzun yoldan gelmiş gibi kalbin…”
Şairin ölümü ile başlayan olaylar zinciri, insanları içinden çıkılması güç bir sırrın içine sürükler Tüm insanlığı tehdit eden bir güç, adım adım yaklaşmaktadır
Ve kader, bir ruh bilimci, bir gazeteci ve bir polisi yan yana getirir
Bütün kötülüklerin arkasındaki gizemli güç neydi? Yoksa Kimdi diye mi sormalıyız?
Burak Turna, kendine özgü üslubuyla, okuyucularını sırlarla dolu bir dünyanın içerisine sürüklüyor Okurken iyiyle kötüyü birbirine karıştıracak, kendinizi ve bildiklerinizi sorgulayacak, aksiyonu derinden hissedeceksiniz

Ürünün Resimleri:

Piyasa Fiyatı - 09092012
4,90 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com