Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
akmıştı, gün, gözden, yaşlar, yürekten

Yürekten Akmıştı O Yaşlar O Gün Gözden Değil

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yürekten Akmıştı O Yaşlar O Gün Gözden Değil

Yürekten Akmıştı O Yaşlar O Gün Gözden Değil - Hakan Gün
Yürekten akmıştı o yaşlar o gün gözden değil

Bir çocuk gibi büyütmüştük oysa sevdamızıYıllarca üstüne titremiştik: yalanlardan, nazarlardan korumak içinKi bir gün hayırsız bir rüzgara kapılıpda esmesin diyeNe sen bana belli ederdin nede ben sana korkardık hep bir gün biterdi diye

Diyorumya o gün gözlerim ağlamadı belki ama yürektan nehirler geçtiOysa daha bir saat önce bindirmiştim seni o uğursuz durağın otobüslerinden birineİlk defa o gün gözlerinde siyahlık sezmiştim ama yine bir deneme sınavın iyi geçmemiştir, bu seferki hepsinden kötüdür sadece bi moral bozukluğundan ibarettir diye düşünmüştümİlk defa o gün mahallene giden otobüsü uzaktan gördüğünde beni vedalaşmak için öpmemiştinHiç unutmazdın ama kendi kendime unutmuştur diye yalan söylemiştimSen huysuz bir ilkokul çocuğu misali yüzüme bir kez bakmıştın ve sonra binmiştin otobüSüneHer zaman el sallardın bana bu sefer gözlerin bile değmemiştiAma ben halen daha kuşkulanmamıştım hiç bir şeyden

Seni her buraktıktan sonra evime gitmek için attığım her adımda hayallerimizi süslerdim, o gün nedense tavrını çözmek için yürüyememiş sabit beklemiştim duraktaBir saat geçmişti oysa aradan halen daha mesaj atmamıştın eve kavuştum diyeMeraktan çldırırcasına telefonumla kavga ederKen birden çalmıştı(o ses halen kulağımda o uğursuz ses)Sonunda `evdeyim kavuştum nefesim` diye atacaktın o mesajı AMA her nedense `Hakan görüşmemiz lazımHer zamanki yerde seni bekliyorum` demiştinuzun zamandır ilk defa ismimle hitap etmiştin banaO soğukta montumu bile alamamıştım ama içimdeki kuşkulardan ve meraktan üşümüyordum

sonunda gelmiştim o her zamanki yereSen beni ta uzaktan sezmeye başlamıştınyanına geldiğimde ilk defa havadan daha soğuktun banaBelki ayrılık çanları çoktan çalmıştıda ben içime saçmalamamasını söylemiştim

Sen başlamıştın konuşmayaArtık nasıl cesaretini toplamışdın bilmiyorum ama nefes almama bile izin vermeden başlamıştın`BU HAYATTA SENİNLE KARŞILAŞTIM VE SENİN GİBİ BİRİNİ SEVDİM DİYE TARİFSİZ MUTLULUKLAR YAŞADIMBEN ÇOCUKTUM SEN BENİ BÜYÜTENDİN, SEN ÇOCUKTUN BEN SENİ BÜYÜTENDİMHER ŞEY SENİNLE GÜZELDİSANA GELDİĞİM HER YOL SANA AYIRDIĞIM HER ZAMAN CENNETİMDİ BENİMFAKAT ŞİMDİ CEHNNEMİNDEYİMBEN YANIYORUM HAKAN ŞİMDİ O CEHENNEMİNDEBANA NE OLDUĞUNU SÖYLEME NEDEN DİYE SORMAHERKESİN HİKAYESİ UZUN OLUR BENİMKİSİDE KISA OLDUBİTTİ HAKAN`dedin ve HAKKETENDE BİTİRDİN

Gözlerim ağlamadı değilmi?Ben erkektim erkekler ağlamazdıAğlamadımdaLakin yürek kan kustuSon sözün kendine iyi bak bile olmamıştıBitti ve ismimdi(son sözün)

Herkesinki uzun olur benimkisi kısa oldu dedinya banaBenim hikayade kısaSonuçta ben bitmiştimBir saat önce kurduğumuz dünyada mutluyken şimdi koparmıştın kıyametini dünyamızınŞimdi annemim, arkadaşlarımın, arkadaşlarının yüzüne nasıl bakacaktım?Sen nasıl gidecektin o hayırsız durağa bensiz?En önemlisi nasıl yaşayacaktın bundan sonra?

Dedimya senin hikayen gibi benimkiside kısa olacakFakat hasretimi, özlemimi, acımı, kederimi, umutlarımı, hayalini soracak olursan emin ol onlar hep hayatım boyunca uzun bir yol olacakBen sensiz yürüyecem

Hakan Gün

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com