Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorusekerli seyleri az yiyince basim donuyor

Soru:"Sekerli Seyleri Az Yiyince Basim Donuyor"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Sekerli Seyleri Az Yiyince Basim Donuyor"

merhaba dr bey bu dünden beri 3üncü sorum ama hala şoku atlatamadım salı günü test sonuçlarını aldım ve tg değerim 417 çıkmıştı lipanthyl kullanıyorum şu an ben 30 yaşında bir bayanım diğer sonuçlarım iyi bu hastalık + şeker tansiyon annemdede var benim sorum şu : ben gün içinde abur cubur çok yiyen biriyim gofret kek bisküvi vb 3 gündür çok az miktarda yiyorum ama alıştığım için acıkma hissediyorum ve başım dönüyor bunun çözümü varmı dr bey ayrıca hemen cevapladığınız için çok teşekkür ediyorum size
DoçDr M Akif BUYUKBESE

04 17:54:52

Acikma hissi bu anlamda diyabete egilim olarak yorumlanabilir Bunu baskilayacak ilaclar da var elimizde Ancak buradan bunu recete etmemiz etik olmayacaktir Oncelikle seker yukleme testi yaptirmalisiniz Sonucu yazin bana Az ve sik beslenme, hekim ve beslenme uzmani kontrolunde olmali Neden seker yuleme testi yaptirmiyorsunuz?Gecmis olsun

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com