Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adam, atan, eşine, mail

Eşine Mail Atan Adam

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Eşine Mail Atan Adam

Adamın biri iş için gittiği şehirde güzel bir otele gider, kaydını yaptırır Kendisine gösterilen odasına biraz dinlenmek üzere girer Otel odasında bulunan masanın üzerinde bir bilgisayar vardır ve açıktır
Adam Karısına mail atmaya karar verir
Mesaj yazar, meili göndermeye çalışırken yanlışlıkla başka adrese gönderir meili
Tam bu sırada farklı bir yerde kadın, kocısının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür
Ve ölen eşinin resimlerine bakmak üzere bilgisayarı açar, bilgisayar ekranında yeni bir meilin geldiği duyrulur
Kadın meilin arkadaşlarından Başsağlığı mesajı olduğunu düşünerek açarak okur ve olduğu yere düşüp bayılır
Sesi duyan kadının annesi odaya girer, bakar ki kızı bilgisayarın olduğu yere yığılıp kalmıştır
Hemen bilgisayara bakarak ekrandaki mesajı görür
Kime : Sevgili karıma,
Konu : Yeni ulaştım
Tarih : 16 Mayıs 2004

Benden haber aldığına şaşıracağından eminim Burada bilgisayar var ve sevdiklerinize meil gönderebiliyoruz Buraya yeni ulaştım ve kaydımı yaptırdım Her şey yarın senin buraya geleceğini düşünülerek hazırlanmış Seninle buluşmayı dört gözle bekliyorum Umarım benim gibi sorunsuz bir yolculuk geçirirsin
Not: Fakat burası çok sıcak

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com