Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
birbirini, çeker, çelişkiler

Çelişkiler Birbirini Çeker...

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çelişkiler Birbirini Çeker...

Jerrye saskin bir halde baktikdan sonra söyle dedim
"Dayi mi?"
Adam bu defa sirti ile duvara yaslanmisti ve ikimizi dinliyordu
Jerry bana bakarak"Kylee tanistirim yegenim Jensen"
Jensen adindaki bu adama baktim ve oda basini sag sola tartmaya basladi
"Neden daha önce anlatmadin?" diye sordum Jerryye
Jerry Jensene bakti sonra da bana dönerek
"Ne bilim gerek duymadim Ya Abimler cok uzakta yasiyorlar, kim derdi ki bir gün oglunu yanima göndercek diye Uzun zamandir görüsmüyorduk Benden küstügünü sanmistim Sonra bana Jensenin yanimda kalmak istedigini söyledi ve benden ona bir is bulmam icin rica etti Artik burada yanimda kalacak" Sonra saate bakti ve ayaklandi
"Kylee biraz isim var aksam sizde konusuruz Canim" sonra yegenine dönerek" Sende Kylee ye iyi davran Onu üzme yoksa fena olur" Jarry odayi terk etti ve bir an icin benle o yine yanlizdik Kalbimin en derin kuyusunda kücücük bir mahcupluk hissetdim jerrye karsi
Jensen bana bakarak burnunu kivirdi
"Ne? Ne var?" diye sordum
Surat asarak söyle cevab verdi "Dayimin bana anlattigi kiz sen olamazsin"
"Nedenmis ?"diye sordum
"Anlatdigi kiz bu kadar aptal degildi sanki" sonra siritmaya basladi Üstüne atlayip onu bi güzel dövebilirdim Hayatimda hic kimseden bu kadar nefret etmemisdim
"Bende tanisdigimiza memnun OLMADIM" diye cevab vererek bende ayrildim oradan
Laboratuvar kompleksine dogru gidiyordum ki arkadasim Elizayi gördüm Beraber hirkalarimizi giyinerek ise konulduk Sonra bir ara kafam dagilmisti ki Eliza bana Paydos oldugunu söyledi
Beraber kantine indik Görevlilerin yarisi burda, yarisi da isine devam ediyordu Büfeye giderek tabaklarimizi doldurmaya koyulduk Bir ara gözüm büfenin sonunda olan meyvelere takildi
Cok güzel bir elma gördüm Koyu kirmizi ve parlak Neredeyse zehirli olacagini düyünüyordum Ona dogru yürümeye basladim Bir sürü elma vardi Yesili, sarisi, kirmizisi Ama ben bunu istiyordum Tam elimi uzatim onu almak icin birden yanimda bir el daha görüldü ve elmayi benden önce kapti Kafami cevirdim ve icimde yine bir Volkan patladi Jensenin yüzündeki galip gelen gülümseme beni daha da cildirtiyordu
"Ne kadar güzel bir Elma dimi? Ama malesef bundan sadece birtane var" diyerek birden almayi isirdi Bem beyaz dislerinin meyve etini nasil gectigini hisediyordum Sonra arkasini dönüp yürümeye basladi Olivia adindaki bir kizin yanina vararak elmayi ona uzatdi kiz elmayi gülümseyerek isirdi ve sonra Jensen elini omuzuna atarak onunla yürüdü Son bir defa arkasina bakip bana bir göz kirpdi Dislerimi o kadar sikmistim ki acidigini hissetdim
"Jensen" dedim kendi kendime " Jensen Balck, elbetde hesaplasiriz" kayboldugu yola gözlerimi dikmistim ki birden Elizanin sesi geldi kulagima
"Kylee birsey mi dedin ?" diye sordu
"Yoo, hadi su masaya oturalim" dedim ve oturup yemegimizi yemeye basladik Eliza bana bir sürü seyden bahsediyordu Timmy ile sinemaya gitdiklerini falan filan ama ben onu sadece bir kulakla dinliyordum Aklimin derinliklerinde Jensene yapabileceklerimi düsünüyordum Mesela arabamla onu ezebilirdim Veya üstüne Kezzap dökebilirdim yada, ne bilim öyle böyle

ALınTıDır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com