Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ağlayarak, çekilirken, fotoğraf, kimse, poz, unutma, vermez

Unutma Kimse Fotoğraf Çekilirken Ağlayarak Poz Vermez

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Unutma Kimse Fotoğraf Çekilirken Ağlayarak Poz Vermez

Bu sensiz ilk baharım, bıraktığın kadarım

Ne azaldım yokluğunda, ne bir zerre çoğaldım

İşte gittiğinden sonraki ilk bahar geliyor Hatırlar mısın bir sonbahar günüydü gittiğin gün Sonbahar bitti Kış bitiyor Bahar geliyor Sensiz ilk baharım değil bu bahar Ama senin gidişinin ardındaki ilk bahar Gittiğinden beri bir değişiklik olmadı bende Aynı bıraktığın yerdeyim Hala sevgili Hala aşık Hala AŞKA AŞIK

Kapı dışarı çıkmadım, mektupları açmadım

Darıldım ben hayata

Sen gittikten sonra uzun süre hiç dışarı çıkmadım biliyor musun? Çıkamadım Seni soranlara verecek bir cevabım yoktu çünkü Arkadaşlarımın yüzüne de bakamadım Olaki seni sorarlar diye Olaki niye gittiğini sorarlar diye Olaki onlar sorunca cevap veremem diye Haklıyım ama değil mi? Benim bilmediğimi onlara nasıl söyleyeyim?

Kapattım perdeleri yaşadım hep eskileri

Belki yüz belki bin defa

Bütün dünyaya sırtımı döndüm sen gittiğinde Kapattım dünyaya açılan ne varsa Senden kalanlara yetinirim sandım Senden kalanlarla yaşarım sandım Kimseyi görmek istemedim Kimse ile konuşmak istemedim Defalarca senden kalanlara baktım durdum

Tek tesellim oldular sararmış fotoğraflar

Onlarda ağlamaklı benim gibi yasındalar

Defalarca senden kalan fotoğraflara baktım Senden geriye tek kalan olan fotoğraflara Fotoğraflarına bakarak teselli aradım kendime Bir teselli bulurum sandım Ama aldanmışım Sana aldandığım gibi Nerden bilirdim teselli olur sandıklarımın bana işkence olacağını? Nerden bilirdim birgün fotoğlarda teselli arayacağımı? Gözlerim doldu her seferinde fotoğraflarına baktıkça Gözlerim Belki de rengini unuttuğun gözlerim

Tek tesellim oldular sararmış fotoğraflar

Onlarda ağlamaklı benim kadar

Elimde senden kalan tek şey olan fotoğraflara baktıkça ağladım Ardından seni düşünerek ağladım Ağladıkça ağladım Biliyor musun ne kadar ağladım?

SENİN FOTOĞRAFLARINDA AĞLADIĞIN KADAR

Unutmaki; Kimse Fotoğraf Çekilirken Ağlayarak Poz Vermez!

ALINTI

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com