Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kaybettiklerin

Kaybettiklerin

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kaybettiklerin

Kaybettiklerin - Ayhan Küçükbahar

Sevgimin cezasını ödüyorum şimdi Seni ve tüm yalanlarınıİçime terkedip vazgeçiyorum senden Bitmez dediğim bu hikayenin Sonundayım şimdiMeğerse çok inanmak,

Kendinden fazla sevmek yetmiyormuş Yetmiyormuş hayallerini bir kişide biriktirmek,Gün gelip kırılıyormuş birden kalp parçaları Gözlerini yüreğime gömüp,Gitmem gerekiyormuş hayatından onun Bitirmem gerekiyormuş özlemimi,

Sonsuz sevgimi,inancımıŞimdi ne kaldı benden sana bilmem

Ömrünün rahatlığını yaşarsın bensizlikte Gözlerin yorulmaz sevmediğin birine bakarak,Fazlalık hissetmezsin hayatında

Emin ol yıkılmadım bu sevgisiz sabahlardaUmudumu yitirmedim kalbinde olmadığım için Gözyaşlarımı tutamadım affetSen yine yoksay beni ömründen,hayallerinden,Boşver beni ve hayatındaki boşluğumu Doldurman gerekirse başarırsın eminimEminim benden daha iyileri gelir yüreğine

Gelir durur karşında anlamsız bakışlar Unutma o bakışlarda benim izlerim yok Bir ben yok o sözlerdeArarsın elbet hissedersin işte o gidişimi Kimsede bulamazsın bendeki hasreti,Gerçek sevgimiZamanında hiçe saydın belki ama şimdi,,Evet şimdi bir başkası yerimi doldurduysa eğer

O kişi benden parçalar taşıyorsa veBenim taşıdığım gibi yüreğinde taşıyorsa sevgini Bensiz günün aydın,mutlu olsun!Beni kaybettin! kaybedişlerdesin ama

Yıkılmazsın,anlamazsın şimdiki zamanları Ben en acılı halimdeyken farkında değildinBen gittim ve yokluğumu hissettiğin an işte O zaman ben de sendeki bitişlerin farkında olmayacağım!

Ayhan Küçükbahar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com