Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
yüzlesmek

Yüzlesmek

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yüzlesmek

Yüzlesmek

Uyandigim bir sabah beni bekleyen ya da aramasini istedigim hep birileri oldu ve çaresizce elim kolum bagli bir sekilde bekledim kim bilir belki de gözlerim yasla dolmustur Karsimdaki agaca benzettim bir ara kendimi

sert esen rüzgar yapraklarimi inceltiyordu, dalim düsmemek için mücadele ediyordu çirilçiplaktim evet savunmasiz ve yalniz mücadele etmek, her zorlugu yenmekti niyetim, beklerken peki bekledigim neydi? sordum,sordum,sordum ama bombos bir yürekle birbirine karismis düsüncelerle bir ip yumagi olsaydi elimdeki, onu çözmek için ugrasirdim sabahlara kadar peki beynimdeki neydi?

ve uyandim yalnizliktan, kendimi yokladim ne istedigimi, ne yapmaya çalistigimi, neyi ve kimi bekledigimi bulmam gerektigini düsündüm ve teker teker hesaplastim hepsiyle asla süslü kelimeler arkasina saklanmadim bunlari yaparken de bir sey daha ögrenmis oldum gerçeklerden kaçmamayi!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com