Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilmek, ister, misin

Bilmek İster Misin

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bilmek İster Misin

Ben ağlarım sen bilmezsin Uyuyorsundur o saatlerde Ay ışığı vurur yüzüne Ben ağlarım sen bilmezsin Yalın ayak yürürüm gecenin sessizliğinde

Ağlarım seni sevemediğim için, son sürat hemde Konuşmak isterim,,konuşamam sen bilmezsin Sesim kısılır Gizli sularda yüzerim Tüm çıplaklığıyla yanımda yatarken bedenin, ben ağlarım sen bilmezsin Çiğner yürürüm duygularını ama telaffuz edemem sana karşı kaybettiğim duyguları Barikat kurar önüme ellerin,,tutarım sımsıcak Ürpertici O an dudaklarında mola veririm Ben bir tek bedenini severim sen bilmezsin, bu yüzdendir ki suçluluk duyarım Ümit edersin benimle bir hayat, bense düşlerim bedeninle yalnızca Ümitlerimiz yürür bu köhne odada kol kola Azgın kelimelerle yaklaşırım hep benliğine, kimsenin bakmadığı gibi bakarım gözlerine Sen bunu aşka yorarsın bense şehvete

Sen bilmezsin Masum bir çocuğun küçücük elleriyle bana dokunması gibidir gülüşlerin Sen gülersin ben pişmanlık duyarım Sen gülersin sancılarla kıvranırım Yaşanılmamış hazları yaşatır bana bedenin, ben bir tek bunun tutkunu Sen sanarsınki yüreğim yüreğinin vurgunu Sarılmaların inşa eder hep beni, sarılırken ağlarsın Bıçak yarası gibidir gözyaşların, aydınlık verir her bünyeye aslına ama ben ağlarım sen ağlamadığın zamanlarda, sen bilmezsin Çünkü sen uyuyorsundur Söyleyemediklerimi bir söyleyen olsa sana sende ağlarsın benim ağladığım zamanlarda Ama sen bilmezsin Bilemezsin Kırıktır kalbin,,kördür gözlerin Kanatlarımın altında can buluyordur bedenin

Zeynep Konuklar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com