Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kurutma, nem, nemfa

Nemfa Nem Kurutma

Eski 01-31-2016   #1
kavazaki

Nemfa Nem Kurutma

Son yıllarda gelişen inşaat sektörü ülke ekonomisine hız katmıştır

Aynı zamanda üretim süreleri de gelişen teknolojik imkanlar ve yenilikler kullanılarak kısalmıştır

Bunun en belirgin örneklerinden birisi de nem alma,nem kurutma cihazları ile şap kurutma işlemi yapılmasıdır

Şap kurutma ve nem kurutma inşaatta önemli bir yer tutar Şap kurutma ve nem kurutma genelde çok uzun zaman almaktadırDoğal kuruma süresinin uzun olması imalatı da olumsuz etkilemektedirHava şartlarında ki olumsuzluklar,yaz aylarında oluşan nem ,kış aylarında ki yağışlı hava doğal kuruma sürecinin uzamasına sebep olmaktadır

Website Adresi: http://wwwnemfanemkurutmacom/

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com