Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cankurtaran, doç, mustafa

Doç. Dr. Mustafa Cankurtaran

Eski 07-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Doç. Dr. Mustafa Cankurtaran

Uzmanlık Alanı: İÇ HASTALIKLARI

GERİATRİ

1991 de İçel Anadolu Lisesi nden mezun oldu Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi ni (İngilizce) 1997 de bitirdi Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı nda uzmanlık eğitimini 2001 de tamamladı Hacettepe İç Hastalıkları Anabilim Dalı Geriatri Ünitesi nde Aralık 2004 de Geriatri Uzmanı oldu ve öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı 2007 yılında İç hastalıkları geriatri alanından doçent oldu ve halen Hacettepe İç Hastalıkları Anabilim Dalı Geriatri Ünitesi nde doçent olarak çalışmaktadır2001 Metabolik Sendrom Araştırma Ödülü nü kazandı Mayıs 2003 te International Institute On Aging Geriatric Course Sertifika Programı nı tamamladı Hacettepe Üniversitesi İç Hastalıkları AD Asistan eğitim komisyonu üyesi olarak 2005 yılından bu yana çalışmaktadır 2005 yılından itibaren Hacettepe Tıp Fakültesi Dönem III Eğitim Koordinatör Yardımcılığı görevlerini sürdürmektedir Hacettepe İç Hastalıkları Eğitim ve sosyal yardımlaşma derneği yönetim kurulu üyesidirAkademik Geriatri Derneğinin kurucu üyeliği ve genel sekreterlik görevlerini 2005-2008 yılları arasında üstlenmiştirMayıs-Eylül 2007 tarihleri arasında Belçika Ghent Üniversitesinde Misafir öğretim elemanı olarak geriatri departmanında çaılşmıştırAvrupaGeriatri Akademisi üyesidirYaşlıda metabolik sendrom, lipidler, yaşlılıkta hipertansiyon, Diyabetes Mellitus, Geriatrik depresyon ve demans başta olmak üzere geriatrik sendromlar ile ilgilenmektedirTelefon: 0-312-3051538

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com