Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel > Bebek & Çocuk

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aynaya, bakın, başlayın, bugün, kendinizden

Bugün Aynaya Bakın Ve Kendinizden Başlayın!

Eski 09-06-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bugün Aynaya Bakın Ve Kendinizden Başlayın!

Başbakan olsaydım şöyle yapardım vali olsam böyle yapardım ah teknik direktör ben olacaktım ki görecektin nasıl oynuyormuş bu takım Her gün bu ve benzeri cümlelerle Türkiye’yi kurtarıyoruz
Türkiye’yi isterseniz yarın kurtarmaya devam edebilirsiniz Ama gelin bugün farklı bir şey yapın Bugün de kendinizden ve ailenizden başlayın Süper bir başbakan olacağınızı iddia ederken hiç düşündünüz mü acaba çocuğunuzun gözünde nasıl bir babasınız? Çocuğunuzun gözünde harika bir babaysanız emin olun gün gelir başbakanlık da nasip olursa onu da harika yaparsınız
Yoksa kendine ve ailesine faydası olmayanın vatana millete hiçbir faydası olmaz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com