Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çok, düştüğü, erkut, haluk, kıskançlık, sevginin, tuzak

Kıskançlık - Sevginin En Çok Düştüğü Tuzak - Haluk Erkut

Eski 02-12-2010   #1
peri
icon111

Kıskançlık - Sevginin En Çok Düştüğü Tuzak - Haluk Erkut

Özeti

Herkes hissediyor Hepimiz kıskanıyoruz Bu duyguyla başa çıkma derecelerimiz farklı olmakla birlikte “ben kıskanmıyorum” demek büyük bir yalan

Psikiyatri ve psikanaliz alanlarında önemli çalışmalara imza atmış Marcianne Blévis’in tüm dünyada övgüyle karşılanan kitabı Kıskançlık, geçtiğimiz günlerde raflardaki yerini aldı Kıskanma duygusunun oluşum evrelerini, nedenlerini ve sonuçlarını örneklerle inceleyen bu çalışma, bizi kıvrandıran kıskanma duygusunu anlamak için mutlaka okunması gereken bir eser

Kimi kıskanıyoruz? Neden kıskanıyoruz? Kıskanmak benliğimizi koruyan bir kalkan mı, yoksa başkalarına yönelttiğimiz bir silah mı? Tüm bu soruların cevabı, “Sevginin En Çok Düştüğü Tuzak”ı anlatan Kıskançlık’ta

Künyesi

Sel Yayıncılık
» Psikoloji
» Genel
Fiyatı : 12,00 TL
Çevirmen : İclal Aydın
Ocak 2010, 158 sayfa, ISBN: 9789755704418

Seviyorum demek önce onsuz olmayı kabullenmektir
Varlığı armağansa yokluğu ceza deği
Varlığının değerini bilmektir
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com