Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
erkek, fıstık, kadındı, oldu

Fıstık Gibi Kadındı Erkek Oldu!

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Fıstık Gibi Kadındı Erkek Oldu!

Fıstık gibi kadındı erkek oldu!

Fotoğraftan da anlaşılacağı gibi çok güzel bir kadındı Üstelik mankenlik yapıyordu Ama artık o bir erkek İşte yeni hali; i kıvrımları, dolgun dudakları, uzun sarı saçlarıyla çok güzel bir kadın olan 31 yaşındaki model Katherine Dalton ameliyatla erkek oldu
"Yıllar boyunca bir kadın vücudundaki erkek gibiydim Her ne kadar güzel bir kadın olsam da kendimi çirkin hissediyordum Çünkü olmak istediğim kişi değildim" diye konuşan Dalton "Ama operasyon geçirip erkek olduktan sonra kendimi tamamlanmış ve mükemmel hissediyorum" diyerek sürdürüyor sözlerini

KADINKEN LEZBİYENDİ, ERKEK OLDU ERKEKTEN HOŞLANIYOR
İsmini de Adrian olarak değiştiren Dalton şu anda yalnız olduğunu ama en kısa zamanda bir ilişkisi olacağına inandığını da sözlerine ekliyor

Kadın olduğu dönemde kadınlarla ilişki yaşayan Dalton "O zamanlar kadınlar beni etkiliyordu Ama şimdi de erkeklerden etkileniyorum Sanırım ben artık eşcinsel bir erkeğim" diyor Geleceğin kendisi için ne sürprizle hazırladığını bilmediğini söyleyen Adrian en büyük arzusunun ise Avustralya'da yaşamak olduğunu söylüyor ve ekliyor: "Ama şimdilik kendim olmaktan mutluyum"

İŞTE GÜZEL MODELİN AMELİYATTAN ÖNCEKİ VE SONRAKİ HALİ

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com