Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
yapilirmi, ölüye

Ölüye Bu Yapilirmi

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ölüye Bu Yapilirmi

17 yaşında bi genç kız aniden ölmüş aile perişan olmuş ama napsınlar, kızı defnetmişler tabii aradan bikaç gün geçmiş baba kızını rüyasında görmüş kız sürekli titriyomuş ve "çok üşüyorum baba yalvarırım üstümü ört" diyomuş adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış "gül gibi evladımı kaybettim rüyama giricek tabii" diye düşünmüş karısının üzülmemesi için de ona hiç bişey söylememiş ama ertesi gece, sonraki gece, daha sonraki gece, hep aynı rüya: "çok üşüyorum baba n'olur üstümü ört!" baba bi gece yine aynı rüyayı görürken kan ter içinde uyanmış dayanamamış, karısının, "nereye bey bu saatte?" demesine aldırmadan sokağa fırlayıp soluğu mezarlıkta almış

kızının mezarına gelince ne görsün? mezar açık ve bomboş! adam ne yaptığını bilmez bi halde mezarlık bekçisinin kulübesine yönelmiş allahım, o an gördüğüne yürek dayanmaz bekçi resmen kıza tecavüz ediyomuş! meğer bu aşşağılık herif her zaman, yeni gömülen ölülere belli bi süre bunu yaparmış

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com