Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorumide ağrılarım 4 yılda iki kez tekrarladı

Soru:"Mide Ağrılarım 4 Yılda İki Kez Tekrarladı."

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Mide Ağrılarım 4 Yılda İki Kez Tekrarladı."

SA HAYIRLI GÜNLER 1975 DOĞUMLUYUM HOCAM ŞİKATETİM ŞU MİDEMDE BİR ŞİŞKİLİK SANKİ BÖYLE BURKULMA OLUYOR ÖZELLLİKLE GECE UYUTMUYOR BEN 2004 TE HASTANEDEN DOKTOR BEY LANSAZOL-İNHİBÜTÖR POMPASI YAZAN BİR İLAÇ VERDİ ÇOK İYİ GELDİ 2 YIL AYNI RAHATSIZLIK OLMADI SONRA GENE BAŞLADI TEKRAR AYNI İLACI KULLANDIM GEÇTİ DİKKAT EDİYORUM ÇAY ÇOK İÇTİĞİM İÇİN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM OLABİLİR Mİ? ÇOK İÇMEKTEN KASTIM ÖĞLEYE KADAR 4 BARDAK VEYA ÜŞÜTMEDEN DOLAYI OLABİLİR Mİ?
TEŞEKKÜR EDERİM KOLAY GELSİN HÜSAMETTİN NURSOY BEYE DE SELAMLARIMI SÖYLÜYORUM
AHMET ÖĞÜT-KÜTAHYA

DoçDr Yusuf AKCAN

09 15:07:18

tekrarlayan şikayetler mevcut gastroskopi yapılması uygun olur ayrıca üst batın ultrasonu, dışkıda parazit ve gizli kan bakılmalıdırsağlıcakla

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com