Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
farkındalık, ile, ilgili, sorularınız, uygulamaları, wishdropper

Farkındalık Ve Uygulamaları İle İlgili Sorularınız (Wishdropper)

Eski 08-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Selam ve Sevgi ile,

Forumumuza gösterdiğiniz yoğun ilgiye teşekkür ediyorum Başlattığımız farkındalık akımı güngeçtikçe yayılıyor ve yüzlerce mail ve özel mesaj alıyorum ve yüzde 90 ınını cevaplıyorum Siz başardıkça ve o tarifsiz huzuru yakaldıkça bende sizinle birlikte seviniyorum

Bu başlığı açmamın maksadı şudur;

Mesaj kutumda 900 küsür mesaj var ve yetişemiyorum Bir çoğunuz aynı şeyleri soruyorsunuz Bu başlık altında farkındalık ile ilgili takıldığımız yerleri soralım ve uygulamalar ile ilgili detayları soralım istedim

Lütfen benden başkası sorulara cevap vermesin ve lütfen önce yazıları okuyup ondan sonra anlamadığımız ve takıldığımız yerleri soralım

Bu başlık soru ve cevap başlığıdır Bunun dışında lütfen birşey yazmayalım

Özel mesaj atmak yerine sorularınızı buradan sorabilirsiniz

Teşekkür ederim

O

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-21-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Farkındalık konusu aşk,sevgi ve kız işlerinde takılıp kalıyorTamamen Egonun kontrolüne giriyorum Saten böyle bir düzende hangi aşkdan,hangi sevgiden bahsediyoruz ki? Orasınıda anlayamıyorum Öpüşmenin aşk sanıldıgı,sevgili zamiri altında yapılan her türlü kaşarlığın Aşk diye tabir edildiği bu devirde, bence Farkındalık güçsüz kalıyorSizi bilemiyorum arkadaşlar ama ben bu konuda Farkındalığı uygulayamıyorum İşin içine kız girince, Farkındalık da bitiyor 21 yaşıma geldim,5 ciddi ilişki yaşadım Ama hiçbirinde sevdigim kızların ilk öptüğü erkek olamadım Şimdi ahlakdan yoksun,popüler medyanın oyununa gelen bu kızlarla yaşanan ciddi ilişkiler bende bulunan farkındalığın sınırlarını zorluyor Sonuç olarak egoya teslim oluyorum Ne diyorsunuz bu konu hakkında? Ben mi farkındalığı beceremiyorum yoksa herkesde bu tür sorunlar oluyor mu? Sayın wishdropper 'ın açıklamalarıda benim için çok önemli olacaktır Gerçi wishdropper buna benzer bir açıklamada bulunmuş Ama ustam,artık kızlar basitleşti Ve bu basit kızlara karşı aşklar ve sevgiler yaşanıyor Ne yapalım? Kaşara delikanlılık yapılmaz, işine bak mantığıyla mı gidelim yoksa Sevginin gücü deyip sevelim mi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-21-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Sen şu anda farkında değilsin ve bu tepkileri ve yorumları sana yaptıran mekanizmaya kanıyorsun Sen yanlış veya doğru yapmıyorsun sen hatalı ve suçlu değilsin Sen sadece yönetiliyorsun ve "izleme uygulamalarını" 2 ay kadar düzenli olarak yapabildiğinde bu yazıyı yazmayacaksın bile Kızlar veya erkekler yok SADECE ENERJİ VAR Biz bile yokuz Evren yok Bunları idrak edip FARKINDA olman gerekiyor Ondan sonra üzülmeye değer tek bir şey bulamayacaksın Farkındalığın ateşi merkezlenme ile sana bu söylediğimin gerçek olduğunu kanıtladığında yani merkezlendiğinde farkındalık artık hep yanında olacak ve özüne dönmüş olacaksın Farkındalık uygulamalarını "chat odası farkındalık sohbetleri" başlığında daha detaylı anlattım

Kitapta bu konuyla ilgili çok detaylı yazılar olacak İlişkiler üzerine farkındalık bölümü yapacağım Fakat foruma yazamıyorum çünkü anında tüm forumlarda 3 -5 kelimesini değiştirip yazıyorlar Fakat anlaşılması gereken şu;

cevaplar bende değil dışarda da değil psikologlarda da değil cevaplar senin içinde kendine güven ve kendini izle kendini bilince zaten herşeyi bildiğini göreceksin cevap kitaplardada değil ben sadece uygulamaları anlattım çünkü uygulamalar sadece içine nasıl bakacağını anlatıyor ama cevapları senden başkası bilemez

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com