Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorukronik aktif hepatit miyim

Soru:"Kronik Aktif Hepatit Miyim"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Kronik Aktif Hepatit Miyim"

hocam size daha önce su soruyu sormustum-(iyi günler hocam,36 de yaptirdigim tahlilerde hepatit b hastasi oldugumu ögrendim yüksek virus,10,4einzimler alt 230 ast 90,cikmisti 3ay sonraki tahlilerdeanti hbe,ye gecis oldu enzimler ayni virus yüksek,2hafta önce kan tahlilimde enzimlerim alt 150 ast 70 ciktidoktor 6ay beklememi söyleditarihe bakinca 6ay asagi yukari oldusu an ben kroniklestimmi sizce hocamasiri gaz cikartiyorum karnimin sagin agri varbu agri gazdanmi yoksa karacigerdenmi geliyor acaba?karinda gaz oldumusag tarafta agri olurmu hocam)ilk enzim yükseklinden bu zamana kadar 6ay gecti,ama 3ay önce anti hbe,ye gecis olduhastaligin kendiliginden iylesme sansi,6ay gecti diye yokmu oldu hocam??yoksa hemen tedaviyemi baslamali?3608 ilk enzim yüksekligi ast 90 alt 239-11208 ast 66 alt 150yani alti aylik enzimlerhastaligi kendiliginden yenme sansim varmi hocamtesekkür ederim bize zaman ayirdiginiz icin
DoçDr Yusuf AKCAN

18 17:43:51

6 aylık sürede enzimler normale gelmemiş tedavi ile desteğe ihtiyaç var görünüyor ancak tedavi öncesi HBV DNA düzeyi ve karaciğer biyopsisi yapılması gerekirHBe AG ve Anti HBe durumu nedir?ağrılarınız barsak gazlarına bağlı olabilir ağrı anında ayakta direkt karın grafisi çektirmelisinizsağlıcakla

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com