Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorusağ ayak serçe parmağında kırık

Soru:"Sağ Ayak Serçe Parmağında Kırık"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Sağ Ayak Serçe Parmağında Kırık"

iyi günlerHaziranın 17sinde ayak parmağım kırıldı Hastanaye gittim ve kırık olan parmağı yanındaki parmağa sardılar 36 gün geçti Sargıyı şu ana kadar gittiğim hiçbir doktor açmadı Bir doktor temmuzun 4ünde açalım dedi Onu bekliyorum Ama ben ayağımın üstüne basamıyorum ve düzeldiğinden emin değilim Onu açarlarsa kemik yerinden oynar mı? ve ayağım ne kadar sürede düzelir? Daha çabuk iyileşmesi için neler yapabilirim? Şimdiden çok teşekkür ederim

DoçDr Yakup YILDIRIM

2407 1558

Bence sargıyı açabilirsiniz Kırık üzerinden yeterli zaman geçmiş Kırıkta oynama olacağını zannetmiyorum Muhtemelen kaynamıştır

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com