Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorukronik hepatit b yim ilaçlarımı kestim

Soru:"Kronik Hepatit B Yim İlaçlarımı Kestim"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Kronik Hepatit B Yim İlaçlarımı Kestim"

merhaba hocam daha önce de sorularım olmuştu yaklaşık 3 yıldır hepatit b hastasıyım 4 aya yakın interferon 6 ay hepsera 1 yıl zeffix tedavisi gördüm 1 yıldır ilaç kullanmııyorum 3 ayda bir tahlillerim oluyorson tahlil bilgilerim:glukoz:94 kreatinin:08 alt:22 ast:19 alkalen fosfafaz:64 afp:281 hbeAg:neg032 ındex 0-1 anti hbeos100621 hbsAgos208021 anti hBs:neg0000 anti HIV:neg0298 bu sonuçları nasıl değerlendiriyorsunuz Ayrıca dna ya baktırmama gerek varmı? (yaş 22 kız) bilgilendirirseniz sevinirim iyi günler

DoçDr Yusuf AKCAN

1209 14:05:51

Enzimlerinizi her 3 ayda bir baktırın > 2 kat ve fazla yükseklik oluyorsa oral antiviral tedavi almanızı öneriririm Bu halki ila kalırsa durum iyi görünüyor İlaçlarınızı başlarkende bırakırkende önce doktorlarınız ile görüşünsağlıcakla

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com