Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
filmi, gerçek, mahsunun, oldu

Mahsun'un Filmi Gerçek Oldu

Eski 08-15-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mahsun'un Filmi Gerçek Oldu

*

Diyarbakır Licedeki çatışmada şehit düşen Bitlisli Er Fevzi Güngörün ve 2007 yılından beri PKKnın dağ kadrosunda olduğu anlaşılan ağabeyi Ferdi Güngörün hayat hikâyesi, Mahsun Kırmızıgülün yazıp yönettiği ?Güneşi Gördüm filminin gerçekleşmiş hali olarak hayret uyandırdı?

Kırmızıgülün yaklaşık bir yıl önce kaleme aldığı filmin senaryosunda da Altan Erkeklinin oynadığı Davut karakterinin de bir oğlu dağda, diğer oğlu da asker Şu sıralar Karsta çekimleri devam eden filmin setine gelen haber herkeste şok etkisi yarattı Dün tüm haberlerde yer alan iki oğlunun da ayrı ayrı hüznünü yaşayan baba Ekrem Güngörün filmdeki karşılığı olan Altan Erkekli "Filmde oynadığım karakteri ta içimde hissederek, hüzünlenmiştim Bir de oynadığım karakterin gerçek hayattaki karşılığının olması ve bunu da tam setteyken duymamız bende şok etkisi yarattı Bu da filmimizin ne kadar hayatın içinden olduğunu kanıtlıyor Acılı aileye başsağlığı diliyorum Dilerim bu yaşadığımız son olay olur" diye konuştu 12 Mart 2009da vizyona girecek olan ?Güneşi Gördüm filmindeki birçok hikâyeden sadece birisi olan bu olay, sette hüzün havası estirdi

Kaynak: intersinemacom

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com