Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kuşku

Kuşku

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kuşku

Gidiyor musun diye sorma bana Gönderen sensin Ne terk etmeyi istedim seni, ne de daha yaşamadığımız bu aşkı toprağa gömmeyi Senin kadar öfkeliyim bende, senin kadar endişeli

Bir dokunuşunla bin kenti yıkacak güç verirdin bana, ama inandıramadım seni Sen sorgularken beni kafanda, ben gözlerinin içine bakıyordum kuşkuyla Bir tek sözün bağlardı beni sana, oysa sen hep susmanın koynunda

Aşkın içine bir kez girdi mi kuşku, teslim alır bedenleri de Sütten çıkmış ak kaşık değildim ama yalanı sokmadım iki kişilik dünyamıza

O dünya ki, bazen minicik bir odada bazen kentin ortasında şekillendi Nasıl da güzeldi Zaten varsın diye her şey güzeldi ama sen buna da inanmadın

Ah bu sorular Yaşamak varken sevdayı delice, niye boğarız sorularla? Nasıl ikna edebilirdim seni? Ben “aşk” dedikçe sen “dur” dedin Ben “seninleyim” dedikçe sen “hayır” dedin Zaten az konuşan sen, olumsuz ne kadar sözcük varsa bulup çıkardın ortaya Ben bir şey diyemedim

Ne kadar zarar vermişim sana meğer Nasıl değiştirmişim seni Oysa hiç böyle düşünmemiştim Kimseye zarar vermek istemem ben Kimseyi olduğundan farklı hale getirmek istemem Ama öyle oldu işte Demek ki gitmelerin zamanı işte

Çocukluğuna sığınır atlatırsın bu acıyı Ne sevişmelerimiz kalır aklında ne sevda sözlerimiz “Rahat değilim” diyordun ya, rahat ol artık Gülüşlerini saklaman için bir neden kalmadı Tedirginliğinin sebebi de kalktı ortadan

Gidişim yürekten değil, zorunluluktan Sanma ki bu toy sevdayı başka kimliklere taşırım Sanma ki benden sakladığın gülüşlerini yalancı yüzlerde ararım Seni de götürürüm yüreğimde Yokluğunu taşırım

Bulup bulup kaybettim seni Ne yazık ki toz duman edemedim kuşkularını, ne yazık ki kalamadın bana Öpücüğümün kokusu kalacak kapının eşiğinde Kokladıkça bizi bir yanlışa mahkum ettiğini anlayacaksın

Ne çok tanığımız var ayrılığımıza

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com