Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adı, ayben, üsküdarlı

Ayben - Adı Üsküdarlı

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ayben - Adı Üsküdarlı

Ayben - Adı Üsküdarlı

Gör görebildiğin her gözün altını çizGülebildiğin hergünün ağrısı birDüşebildiğin her yolun ayrımıdır
Güzel olsada her kalp ağrısı birGülen her gözün aynı bu rengi değilDürün haydi bu defter önemli değilDünün
ağrısı aynı bugünkü değilGönül aşkı sever heyecanı değilKaralar bağlarsın önemli değilYaralar iyileşti yeterki
sevinAnılar manalı, kararlı değindiğim her konu zorlar hayat buBaktım aynı ben, gördüm aynı dün gibi karalandı
hergün aynı yer, yazdım aktı selAttım altıgen ve ben arabayken birden yel aldıYanlış tuşların ardına saklanan
boş bir gençlik aklımdaBaşarısızlıklarına kılıf arıyan bir toplum var aslındaBilki suçlu bizler değilizBilki
aynı sizler gibi başarıyı karalamaya çalışan anti oluşumlu birçok *** var dünyada!!

NAKARAT:
Sus lan!! Suski bu rapler tutsun buz
Dur lan!! *** gibi raplerin ağzına kustum lan
Durdurabilirsen burda bu kızBak bu dil bir helikopter gibi,
Adı üsküdarlı adı Ayben!! Durr

Kıyamet koptu,ay doğduKok mu çöktü yeryüzüne kazık çaktı bitti derdi gerdi beni yerde kaldı kadı kandırıldı alık
aldı gittiDön zamanı geldi beklemede kalk 9 dan al hat sat kalk iğne yap buz gibi yapboz eriyen mimikleri bukez
tut yine sus be kızımYerle bir ettim dünyayı harabe düş 40+1 harami ayben mi? Ali baba nerde?? Şu giden mi?
Korsana paralarını kaptıran kim?Rap dertten önce gelen tekDerman arayan Ayben hep yekBen benden gittikten sonra
gelecek dermanıda neyleyim?? Beni dinleyin ufkunu aç yol göstereyim sana burdan kaçTopkapıda toplanıp top oynayan
insanlara lafım yok onlar kaçmasada olurSöz yazmak geldi içimdenDerken toka sandığım akrepi yardımhergün
imdat demekBu sözleri yazdım içimden gelerek, dinle

NAKARAT

Zaman alır ama toplanmak zorhıhhSor gerilimi sor bana geri gelebilir ah kabus yol fanus ben dahi geri gel buz
dilimiz kuru sakın ona pusu kurHadi mango rapini al, artakaldı gibi durdurulamadım uydurma geç lan
Susturulamadım aldırmam hiççç!! Kopyası yok galakside bu tek lanDisko yapalım aksi gibi işim varDur beni tanı
ulan aklını kaçır umarım kırılır kafanın içi koftikKarı dırdırı benzeri yok sanki ve dayı bırbırına ötersin bari
bir yol verGeçti bu çaylak biri bak önündeki tepsiye zili yok barizHusursuz hepsi kusursuz bendim umutsuz
mutsuzdan ve kudursun, bak bir bulursun efendine söyle bir ölçek rapi heran evde bulunsunİlacı bu rapleri,gelecek
bu defteflerin arasına giremedi kelebeklerYine beni bekler, doğu bebeklerin arasına alır ama gene karadefter
Tiktak dur tok karnına pil tak kontak kuramadı kalk *** çok bak, hiphop taramalı voltaj yazKamaramın kralı Ayben
gazRaplerim hepinizi astarlanOrtamın içi dolu maskara lanKorunursun adını anarlarYada boşver hepinize iyi
akşamlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com