Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgi, erzik, hakkında, kimdir, şenes

Şenes Erzik Kimdir,Hakkında Bilgi

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Şenes Erzik Kimdir,Hakkında Bilgi

Şenes Erzik kimdir,hakkında bilgi

Şenes Erzik,Şenes Erzik biyografisi,Şenes Erzik hayatı,Şenes Erzik kimdir,Şenes Erzik hakkında bilgi

Şenes Erzik

18 Eylül 1942'de Giresun'da doğdu 1975-1980 yılları arasında Türkiye Futbol Federasyonu Dış İlişkiler Komisyonunda, 1981-1987 yılları arasında da Yönetim Kurulunda görev aldı 1988 yılında Asbaşkanlık, 1989-1997 yılları arasında Başkanlık görevlerini ürüten Erzik, 1996 yılında Türkiye Futbol Federasyonu Genel Kurulu tarafından Onursal Başkan seçildi UEFA Gençler Komitesi, FIFA Atlanta Olimpiyat Oyunları Futbol Organizasyon Komitesi, Fransa Dünya Futbol Şampiyonası Organizasyon Komitesi üyeliği yaptı Dünya Gençler Şampiyonası Organizasyon Komitesi Asbaşkanlığı, Güvenlik ve air-Play Komitesi Başkanlığını da yürütmektedir 1998-2000 yılları arasında Avrupa Birliği Komitesi üyeliği de yapan Erzik, UEFA Birinci Başkan Yardımcısı, Kulüpler ve Liglerden Sorumlu Grup Başkanı olarak görev aldı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com