Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
diliyorum, içineriyorumm, papatya, tek

Tek Bir Papatya Diliyorum Senin İçin...Eriyorumm

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Tek Bir Papatya Diliyorum Senin İçin...Eriyorumm

Eriyorum Günler geçtikce kanımın daha da çekildiğini hissediyorum Varliğin yıkıyordu yokluğun öldürüyor Yavaş yavaş Keşke çekip vursaydın giderken Her şey daha kolay olurdu Belki de cezalandırdın beni Anıların ve yokluğun kötü bir ikili

Daha dün gibi beni öpüşün elimi tutuşun Gittiğin dün zaman durdu bende Kabullenemiyorum sanirim Yokluğunu, soğukluğunu, ölümü kabullenemiyorum Anliyacağin biraktiğin yerdeyim Yaşamayi bu denli seven ben ölümdeyim Bu Kadar gurursuzca öleceğimi hic düşünmemiştim Beni hiç sevmeyen birinin beni Öldürebileceğini

Sevgi ciçekleri güzel mutlu ilişkilerde büyür diye bilirdim Ben imkansizi Başardim sevgilim Senin sevgisizliğinin, acimasizliğinin içinde ben kendi çiçek Bahçemi büyütmeyi başardim Sen üstlerine bastin ben yeniden yeşerttim, Kokundan çekip kopardin ben yeniden ekip büyüttüm şimdi büyüttüğüm Bahçenin içinde kendi mezarıma bakiyorum En azindan güzellikler içinde öldüm Kendi cennetimde Dilerim sevgilim Dilerim öldüğünde başucunda kendi Büyütebildiğin tek bir papatyan olur

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com