Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
feridun, öncel

Feridun Öncel

Eski 10-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Feridun Öncel

Feridun Öncel 12091954 yılında Şanlıurfa’da doğdu İlk ve Ortaokulu Şanlıurfa’da, liseyi İstanbul’da İhsan Mermerci okulunda bitirdi Üniversite öğrenimini, Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde tamamladı Halen, Başkent İktisatçılar Derneği Genel Başkanı, Türk Dünyası Kurultay Delegesi Öncel,1995 Yılı Genel Seçimlerinde MHP 1 sıra Şanlıurfa Milletvekili adayı oldu 1995-1998 yılları arasında Şanlıurfa MHP İl Başkanlığı yaptıÇeşitli dergi ve internet gazetelerinde makaleler yazıyor

Feridun Öncel’in Genel Başkanlığını yaptığı Başkent İktisatçılar Derneği, Mum Gibi Yanan Kerkük , Ermeni Soykırım Yalanı ,Vatan Namustur Satılamaz, Türk Telekom Satılışı , AİHM Kararı, AB Macerası, Küresel Sermayenin Ürünlerine Boykot Çağrısı ve Uyuşturucu Madde Kullanımı’nın zararlarına ilişkin raporlar düzenleyerek bunları kamuoyu ile paylaştı Bu çalışmalar nedeni ile gerek yurt içinden gerekse yurtdışındaki vatandaşlarımızdan binlerce teşekkür ve övgüler almıştır

ESERİ

Meseleler, Çözümler - Türkiye
Feridun Öncel

Cinius Yayınları / Deneme
7 YTL

"Feridun Öncel, en güçlü sivil toplum kuruluşlarından birinin; Başkent İktisatçılar Derneği’nin başkanı Aynı zamanda gençliğe belâ olan uyuşturucu ile mücadele ediyor Siyaset dünyasında da tavırlarıyla bir duruş sergiliyor Ülkücü kimliğini bir takım çıkarlar için kullanmıyor Yazılarını okuyunca göreceksiniz; Türk siyasetinin, fikir çerçevesinin, ekonomik problemlerin çözüm yollarını arayan görüşler ortaya koyduğu gibi; “öteki”ni kavrama ve empati geliştirmedeki inceliği ile ihtiyacımız olan hassasiyeti gösteriyor Vatana ihanet edenlerin foyasını ortaya dökerken 1 Mayıs kutlamaları için yollar da öneriyor Solun “Hatırla Sevgili”ni anlıyor ama o tek taraflı kurguya karşı niçin bir sinemamız olmadığını da tartışıyor"

Feridun Öncel'in kitabına Cinius Yayınları'ndan ve tüm kitapçılardan ulaşabilme imkanı var

İLETİŞİM

BAŞKENT İKTİSATÇILAR DERNEĞİ
wwwbaskentiktisatcilarorgtr/

Adres: Gazi Mustafa Kemal Bulvarı
No:122-15 Maltepe/Ankara
Telefon/Fax: 03122310404
E-posta: baskentiktisat@hotmailcom
E-posta: admin@baskentiktisatcilarorgtr

FERİDUN ÖNCEL İÇİN KİM NE DEDİ ?

Sayın Başkan'ım; Feridun Öncel
"Başkent İktisatçılar Derneği"yayını olan muhteşem sunu'ları ve araştırmalarını hayranlıkla izledim Derneğin Sayın Başkanı'nın neredeyse 35 yıl önceden tanıdığım çok değerli bir arkadaşım olduğunu görünce mutluluğum katlandıAslında Sayın Feridun Öncel'i iyi tanıyanlar bu muhteşem çalışmalara hiç şaşırmazlarSağol Sayın Başkan'ım, sağol eski arkadaşım,Yürekli ve gerçek Vatansever olduğunu çok iyi bildiğim kardeşim
Erdoğan KAYIHAN
(E)Albay
----------------------------------------------------

Sayın Feridun ÖNCEL
Başkent İktisatçılar Derneği Genel Başkanı
AB ile ilgili hazırladığınız dosyayı aldım Son derece memnun oldum
Bu ülkeyi vatan olarak seven insanlar AB’nin kuyruğuna yapışmaktan kendilerini kurtarmalı, bağımsız, güçlü Türkiye’yi savunmaları gerektiğine inanıyorum
Bu vesile ile başarılarınızın devamını dilerim

Mustafa Başoğlu
Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası
Genel Başkanı
--------------------------------------------

Değerli insanlar,
‘Vatan Namustur Satılamaz’ isimli çalışmanızı duymuştumBu konuda sessiz kalınmasından son derece rahatsızlık duyuyordum Hazırladığınız sunumu ağlayarak izledimBana gönderen arkadaşım gibi be de duyurmaya devam ediyorum

Emine İSKENDEROV
--------------------------------------------

Sayın yetkili,
İyi ki varsınız

ProDrFaik SARIALİOĞLU
Başkent Üniversitesi
Tıp Fakültesi Dekanı
-------------------------------------------------

Sevgili Başkanım Merhaba,
Bugün Web sayfanızı tekrar ziyaret etme imkanım oldu Doğrusu, bir Başkentli olarak gurur duydumGerek sitenin içeriği gerekse faaliyetlerin kapsamı verilen hizmetin kalite ve büyüklüğünü göstermektedir Başarılarınız devamını diliyorum Her zaman yanınızda olduğumu bilmenizi istiyorum Selamlar

ProfDrSelahattin SARI

Sayın yetkili,
İcraatınızla Türkiye’nin en başarılı derneği sizsiniz ‘Soy Kırım Yalanı’ ve Türk Telekom’ konulu çalışmalarınız muhteşemdi Çalışmalarınızda başarılar diliyor saygılar sunuyorum
Faruk ERDEM
Emekli Hakim
----------------------------------------------------

Sizleri, bu çok güzel çalışmalarınız için kutluyorum
Ben de mevcut bütün adreslere postalayacağım
Selam ve sevgilerimle

Sedat İLHAN
Emekli General

Elime geçen, emek eseri sunumlarınıza teşekkür etmek istedim Elinize, gönlünüze sağlık Umudunuz hiç bitmesin,yolunuz açık olsun

Ahmet Ülkü AKTUG
Zonguldak Vali Yrd

Yurt dışında yaşayan bir Türküm Hazırladığınız sunumları ilgi ile takip ediyorum Çalışmalarınız da başarılar diliyorum
Tufan DENİZ
Texas, Houston-USA

BAŞKENT İKTİSATÇILAR DERNEĞİNE

İnsanlarımızı bilgilendirici çalışmalarınız için çok teşekkür ederime-postalarınızı iletişim halinde olduğumuz her Türk’e gönderiyoruz Ellerinize sağlık, emeğinizi Türk tarihi en güzel sayfaları ile tarihe armağan edecektir
Neriman AYDIN

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com