Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Bilim Teknik ve Teknoloji Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
eden, facebookda, sinir, şey

Facebook'da Sinir Eden 5 Şey

Eski 10-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Facebook'da Sinir Eden 5 Şey

İşte Facebook'ta kullanıcıyı çileden çıkaran o uygulamalar

Bir çoğumuz Facebook'a üyeyiz ve bazılarımız zamanının önemli bir kısmını sosyal ağ sitesinde çeşitli etkinliklerde bulunuarak geçiriyor

Ancak Facebook'da tecrübe ettiğimiz bazı şeyler canımızı sıkıyor ve bize "neden bir beğenmedim düğmesi yok" dedirtebiliyor

İşte Facebook'da yapılmasından hoşlanmadığımız 5 şey

Direkt olmayan durum mesjları: "Ondan çok nefret ediyorum" "En iyi arkadaşımın beni hiç desteklemesi harika" gibi tek bir kişiye veya küçük bir gruba yöneltilen mesajlar gerçekten can sıkıcı olabiliyor

MySpace'i andıran davranışlar ve oyunlar: "Bunu paylaşın veya 12 çocuk kanserden ölecek" gibi saçma zincir mesajları, ilgisiz fotoğraflarda etiket oyunları, canımızı sıkan diğer davranışlardan

Duvara spam gönderen uygulamalar: Bu tür uygulamaların bazıları arkadaşlarınızın duvarına da yazıyor

Depresyon aracı: Facebook'u sadece sıkıntıları ve depresif duyguları dışarı atmak için kullanıyorsanız, bizce bu davranışını biraz değiştirmelisiniz

Facebook'u Twitter haline getirmek: Her 30 dakikada bir yeni durum mesajı gönderen bir arkadaşınız mı var? Ona Twitter'ı anlatın, belki de hiç duymamıştır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com