Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ağıt, kadının, ruhuna

Bir Kadının Ruhuna Ağıt

Eski 09-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bir Kadının Ruhuna Ağıt

Bir Kadının Ruhuna Ağıt

Bir Latin Amerika ülkesinde, küçük bir kasabada göreve yeni başlayan rahip Antonio, bir gün, Luisa adlı bir kadın tarafından kendisine bırakılan bir kutu ile karşılaşır İçinden çıkan kâğıt parçacıklarına yazılan günlük şaşırtıcı olduğu kadar ürkütücü bir yaşanmışlığın tanıklığını içerir

Susanna adlı genç bir kadının güncesidir bu Ülkesindeki askeri darbe sonrasında gözaltına alınan genç kadın işkencelerden geçer İşte bu süreçte yaşanılanları bulabildiği kağıtlara gün gün kaydeder

Rahip, okudukça yüzleştikleriyle sarsılır Vaazlarında da insanlara iyicil mesajlar vermeye çalışır Diğer yandan da bölük pörçük günceyi tümleme çabasındadır Ortaya çıkan manzara ise insanlığın aşağılanma öyküsünü anlatır

“Anlayamanın yol açtığı karmaşa, beni dayanılmaz ölçüde tahrik etmişti”, dediği güncede Latin Amerika''nın gerçeğini yansıtan bir gözaltı, işkence ve kayboluş öyküsü anlatılmaktadır

Ürünün Resimleri:

Piyasa Fiyatı - 09092012
6,09 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com