Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anaokulu, ibrahim, isparta, merkez, şener

İbrahim Şener Anaokulu Merkez İsparta

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İbrahim Şener Anaokulu Merkez İsparta

İbrahim Şener Anaokulu Hakkında - İbrahim Şener Anaokulu Tanıtım - İbrahim Şener Anaokulu Resimleri - İbrahim Şener Anaokulu İletişim

Ibrahim Şener Anaokulu Isparta Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ibrahim Şener Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ibrahim Şener Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ibrahim Şener Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: IBRAHİM ŞENER ANAOKULU
Adresi: MUSTAFA ŞENER İÖO YANI ANADOLU MAHALLESİ
Telefon Numarası: 2462323083

Okulun arsası Mustafa Şener İÖO bahçesi iken MebOkul Öncesi Genel Müdürlüğü bütçesinden ayrılan ödenekle ve Ispartanın eğitim sevdalısı ,çocukları çok seven saygıdeğer işadamı İbrahim Şener beyin maddi katkılarıyla 2006 yılında başlamış olan inşaat,2006 eylül ayında bitirilerek eğitim öğretime hazır hale getirilmiştirOkul binası tek katlı ,beş derslikli,iki idareci odası,kazan dairesi,büyük kış bahçesi,yemekhane,mutfaktan oluşmaktadır Okul 2006-2007 eğitim öğretim yılında 115 öğrenci ile eğitime başlamıştır Sınıflar 25 er öğrenciden oluşturulmuşturOkulda 2007-2008 eğitim öğretim yılında 3 tam gün,2 yarım gün grubu olmak üzere toplam 135 öğrenciye eğitim vermiştir

Kaynak : webrehberibiz - anaokulumorg - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com