Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ankara, bilgileri, esentepe, ilköğretim, mamak, okulu

Esentepe İlköğretim Okulu Bilgileri Mamak Ankara

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Esentepe İlköğretim Okulu Bilgileri Mamak Ankara

Ankara'daki İlköğretim Okulları Hakkında - Ankara Mamak'taki İlköğretim Okulları Bilgileri - Esentepe İlköğretim Okulu Tanıtımı - Esentepe İlköğretim Okulu Resimleri - Esentepe İlköğretim Okulu Hakkında

MİSYONUMUZ ve VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ:

Esentepe İlköğretim Okulu, Türkiye Cumhuriyeti ve Atatürk İlkeleri Doğrultusunda; Çağdaş, Laik, Demokrat, Katılımcı, Yaratıcı, Bilimsel, Bir Eğitim Anlayışı ve Nitelikli Eğitim- Öğretim ile Hem Bir Eğitim Kurumuna, Hem De İş ,Meslek ve Toplum Hayatına Uygarlığın Getirdiği Nitelikte değişme ve Gelişime Açık, Aydın Bireyler Yetiştirir,

VİZYONUMUZ:

Ankara'da akademik , kültürel ve sportif alanda başarıları ile tanınan bir okul olmak

İLKELERİMİZ :
* Atatürk ilke ve İnkılaplarına
* Devletine ve milletine

* Türk Milli eğitim sisteminin genel amaçlarına

* Milli ve manevi değerlere

* Tarihine ve kültürüne bağlı gençler yetiştirmek

DEĞERLERİMİZ:

Anayasamızda ifadesi bulunan Atatürk ilke ve inkılaplarına aykırı iş yapmayız Hiçbir şey bu ilkelere aykırı iş yapılmasının gerekçesi olamaz

Ülkemizin geleceğinden sorumluyuz

Sağlıklı bir çalışma ortamının önemine inanırız

Çalışanları tanır, yeteneklerini geliştirir, fikirlerine değer verir, yeni fikir üretimini destekleriz

Performansımızın değeri katılımcılığımızla ölçülür

Her Öğrencimiz önemlidir, ihmal edilmez

Eğitime yapılan yatırımı kutsal sayar, her türlü desteği veririz

İnsanları suçlamaz, süreçleri sorgularız

Konuları yasalar çerçevesinde, ön yargısız, koşulsuz, ve iyi niyetle değerlendiririz Ancak daha iyiyi bulmak için yasaları irdeleriz

İnsiyatif kullanmaktan çekinmeyiz

Kurumumuzu her yönü ile tanır, konulara içinde bulunduğu çevre ile birlikte bütüncül yaklaşırız

Yenilikçiyiz Öğrenmeyi yenilikçilik için fırsat sayar, değişimin önemine inanırız

Sağlıklı İletişimin önemine inanırız,

Saygılıyız,

Çevreye karşı duyarlıyız

Öğrencilerimize sevgi ile yaklaşırız,

Teknolojik gelişmeleri izler, kullanılmasına önem veririz

Hoşgörülüyüz,

Sabırlıyız Dinlemesini biliriz

Biz bilinciyle çalışırız Başarı hepimizindir Kurumun başarısı da, başarısızlığı da bizimdir

Esentepe İlköğretim Okulu Ankara Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Esentepe İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Esentepe İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Esentepe İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Esentepe İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ESENTEPE İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: HÜREL MAH ŞEHIT IDRIS YILMAZ CAD NO:29 MAMAK/ANKARA

Telefon Numarası: 3123698230

Faks Numarası: 3123689916

E-mail Adresi: 252914@ mebk12tr

Web Adresi: ANKARA - MAMAK - Esentepe İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com