Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
75yıl, bilgileri, demirci, ilköğretim, manisa, okulu

75.Yıl İlköğretim Okulu Bilgileri Demirci Manisa

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

75.Yıl İlköğretim Okulu Bilgileri Demirci Manisa

75Yıl İlköğretim Okulu Hakkında - 75Yıl İlköğretim Okulu Tanıtım - 75Yıl İlköğretim Okulu Resimleri - 75Yıl İlköğretim Okulu İletişim

75Yıl İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

1999 Yılının Kasım ayında 232 öğrenci ve 5 öğretmenle Eğitim-Öğretime başladık O günden bu güne Eğitim-öğretim, sosyal ve kültürel çalışmalarda epeyce yol aldık Bugün 623 öğrenci, 1 müdür, 2 müdür yardımcısı, 37 öğretmen, 1 memur, 2 hizmetli olmak üzere toplam 43 personelle çalışmalarımızı sürdürüyoruz Amacımız tüm öğrencileri taşımalı olan okulumuzu kendi grubunda en iyi yere getirmek Bunu yapacak idari, öğretmen ve diğer personelimiz, azmimiz, inancımız var Her yıl bir önceki yıldan daha iyi olmak için çalışıyoruz Bunu bugüne kadar başardık Eğitim-Öğretim, fiziki şartlar ve OKS nda her yıl aşama kaydettik OKSnda geçen yıl Fen Lisesini kazanan öğrencimiz oldu Bundan sonra her yıl Fen Liselerini kazanan öğrencimiz olacaktır İlçede yapılan sosyal, kültürel çalışmaların tümüne katılarak öğrencimizin yetenek ve temsil güçlerini geliştirmeye çalışıyoruzTabi ki elde edilen başarılar ekip ve takım ruhu ile çalışarak elde edilir Kaldı ki bireysel başarılar kalıcı olmaz Amacımız takım, ekip ruhu ve kurum kültürünü pekiştirmek, daha da kalıcı iz bırakan başarılar elde etmek

Okulumuz idareci, öğretmen ve diğer çalışan personel için çalışma şartları en zor okullardan birisi Okulumuzda çalışmalar mesai kavramı göstermeksizin yapılır Öğrencilerimiz köyden okulumuza saat 830 da gelirler Ondan sonra onların annesi, babası, arkadaşı bizler oluruz Gün gelir onlara kahvaltı yaptırırız, gün gelir hasta olurlar hastanede onlara refakatçi oluruz Kısacası öğretmenlerimiz o gün onların her şeyleridir Ailelerinden göremedikleri sevgiyi, şefkati öğretmenlerimizden görürler Bu yorucu ve yoğun çalışmalarından dolayı, Müdür yardımcılarımız, öğretmenlerimiz, memurumuza ve yardımcı hizmetler sınıfı çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum

Eğitim-Öğretim çalışmalarımızın velilerimizin katkıları olmadan istenilen hedefe ulaşması mümkün değildir Koşulları nedeniyle velilerimiz her zaman okulumuza gelemiyorlar Bizde onlara gitmeye karar verdik Geçen yıllarda taşıma yapılan köylere tüm öğretmenlerimizle birlikte geziler düzenlenerek, bütün öğrencilerimizin yaşadıkları yerleri, yaşam koşularını yerinde görmek için bize taşınan 25 köyün tamamını gezdik Velilerimizin okulla ve eğitim-öğretimle ilgili problemlerini dinledik, bizde yapılması gerekenleri onlara anlattık Bu gezilerden sonra velilerimizin okulumuza, öğrencilerimize, ilgileri arttı Okul veli bütünleşmesini sağladık Okul Aile birliği toplantımıza 558 Velimizden yaklaşık 500 tanesi katıldı Bunların çoğunluğu da bayan velilerimizdi

Cumhuriyetin 75 yılında açılan okulumuzu 100, 125 yıllarda daha iyi yerlere taşımak, Atatürk’ün belirttiği “ Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür” nesiller yetiştirmek için canla başla çalışmak gerektiğine inanıyoruz Bu azim ve kararlılık çalışmalarımıza devam ediyoruz

75Yıl İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Demirci
Okulun Telefonu: 236 462 50 69
Okulun Faksı: 236 462 41 00
Okulun Adresi: Dr Mehmet Akarsu Mah 75Yıl Cad No:1 45900 Demirci
Okulun Web Adresi: http://wwwdemirci75yilk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: bilgi@demirci75yilk12tr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

75Yıl İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com