Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, ilköğretim, merkez, okulu, serdaroğlu, uğur, uşak

Uğur Serdaroğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Uşak

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Uğur Serdaroğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Uşak

Uğur Serdaroğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Uğur Serdaroğlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Uğur Serdaroğlu İlköğretim Okulu Resimleri - Uğur Serdaroğlu İlköğretim Okulu İletişim

Uğur Serdaroğlu İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Uğur Serdaroğlu İlköğretim Okulu inşaatı 1984 yılında başlamış, 1986 yılında tamamlanıp 1986 - 1987 yılında eğitim - öğretime açılmıştır Okulumuz, iş hayatına şoförlük yaparak adım atan, daha sonra USKO AŞ´nin en büyük ortaklarından biri olan Uğur SERDAROĞLU tarafından yaptırılmıştır Bu hayırsever kişi ilimiz Karaağaç Mahallesinde doğup büyümüştür

Misyonumuz
Okulumuz İçin Belirlenmiş Olan Eğitim- Öğretim Programını Çevre Faktörlerini De Dikkate Alarak Etkili Ve Verimli Bir Şekilde Uygulamak Ve Öğrencilerimizin Kabiliyetlerine Ve İhtiyaçlarına Uygun Bir Eğitim Hizmetlerini Sunmak, Onların Sosyal Kültürel Eğitim-Öğretim
Ve Ekonomik İhtiyaçlarını Karşılayacak Yeteneklerini Geliştirmelerine Ortam Hazırlayarak, Bütün Öğrencilerin Öğrenmelerini Ve Öğrenen Birey Olmalarını Sağlamak, Onların Bilgili Becerili Ve Kendine Güvenen Bireyler Olarak Yetişmelerine Fırsat Tanımak Ve Onlara 21Yüzyılın İhtiyaçlarına Cevap Verebilecek Beceriler Kazandırmak Bizim Temel İşlevimizdir

Vizyonumuz
Türk Milli Eğitim Genel Amaç Ve İlkeler İ İle Anayasamızda İfadesi Bulunan Atatürk İlke Ve İnkılâpları Doğrultusunda, Türkiye’yi Çağdaş Uygarlık Düzeyine Çıkaracak Bir Yönetim Ve Takım Çalışması Anlayışından Hareketle, Türk Eğitim Sisteminde Eğitim-Öğretim Etkinliğinin Bir Parçası Olarak, Okulumuzu Çevremizin Eğitim, Bilim Ve Kültür Merkezi Yapmak Bizim Temel İşlevimizdir

Uğur Serdaroğlu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: 276 223 3961
Okulun Faksı: 276 227 1410
Okulun Adresi: Karaağaç Mahallesi Şehit Ahmet Yılmaz Caddesi No:107
Okulun Web Adresi: http://wwwugurserdarogluiok12tr/
Okulun E-Posta Adresi: ozkanhudai@hotmailcom
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Uğur Serdaroğlu İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com