Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
enver, leyla, vefa

Leyla Gibi - Vefa Enver

Eski 08-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Leyla Gibi - Vefa Enver

Leyla Gibi - Vefa Enver kitap tanıtımı - kitap özeti

Kitabın künyesi

Leyla Gibi
Vefa Enver
Goa Basım Yayın / Roman Dizisi
Türkçe
384 s -- 1 Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 21 cm
ISBN : 9786054353071
2010
Kapak : Nermin Karahan

Kitap hakkında

Leyla

Şaşkın, kararsız ve sakar Bir o kadar da sevimli ve karşı konulmaz İnsanlar onda ne mi buluyor? Elbette içtenlik! Erkekler ile ilgili tüm çevirdiği dolaplara ve şıpsevdiliğine rağmen, Leyla'nın kalbinin derinliklerinde dokunulmamış bir saflık var O, kariyer başarısının peşinden kendi stilinde koşarken ve aslında daha önceden hiç âşık olmadığını keşfederken sizi çok güldürecek Hata yapmamak için her çabalayışında, hatalar zincirine bir halka daha eklenip, hayatının domino taşları bir bir devrilecek

Sonunda geriye kalan enkazı toparlamaya çalışırken kim bilir belki biraz olsun akıllanacak, ya da belki de hiç değişmeyerek hep aklı bir karış havada kalacak Ne olursa olsun, kendisi başından geçenleri anlatırken, onun sürükleyici aşk hikâyesine ve kendini bulma yolculuğuna kapılıp gitmenize engel olamayacaksınız

Ne dersiniz? Leyla'nın pembe dünyasına adım atmaya hazır mısınız?
(Tanıtım Bülteninden)

Kitap kapağı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com