Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Marmara Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, çanakkale, ersin, evreşe, gelibolu, ilköğretim, okulu, orgnurettin

Evreşe Org.Nurettin Ersin İlköğretim Okulu Bilgileri Gelibolu Çanakkale

Eski 08-14-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Evreşe Org.Nurettin Ersin İlköğretim Okulu Bilgileri Gelibolu Çanakkale

Evreşe OrgNurettin Ersin İlköğretim Okulu Hakkında - Evreşe OrgNurettin Ersin İlköğretim Okulu Tanıtımı - Evreşe OrgNurettin Ersin İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Evreşe OrgNurettin Ersin İlköğretim Okulu Resimleri

Evreşe Orgnurettin Ersin İlköğretim Okulu Çanakkale Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Evreşe Orgnurettin Ersin İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Evreşe Orgnurettin Ersin İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Evreşe Orgnurettin Ersin İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Evreşe Orgnurettin Ersin İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: EVREŞE ORGNURETTİN ERSİN İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çeşme MahGelibolu Cad Evreşe Beldesi/Gelibolu
Telefon Numarası: 2865774775
Faks Numarası: 2865774017

MİSYONUMUZ

Tüm öğrencilerimizi;

Atatürk İlke ve İnkılaplarına inanan,

bilgiye erişme yollarını bilen,

düşünen, katılımcı, ileri görüşlü, dürüst,

bilime önem veren, sanatsever,

kültürel mirasa saygı duyan

bireyler olarak yetiştirmeyi amaç edinmiş bulunuyoruz

VİZYONUMIUZ

Ülkemizin geleceğine yön verecek olan çocuklarımızın, gelişen dünyanın bir parçası olarak yaşamlarını sürdürmeleri için onları hayata hazırlayan başarılı bir okul olmak

İLKELERİMİZ

Çevre ile bütünleşmiş, araştırmacı, paylaşımcı, ahlaki değeri olan, dayanışma ruhuna sahip bireyler yetiştirmek
Teknolojiyi kullanmak esastır
Araştırmacı öğrenciler yetiştirirken öğretmenlerin kendilerini de geliştirmeleri esastır
Öğrenci merkezli eğitim esastır
Öğrencilerimizi ilgi ve yetenekleri doğrultusunda sosyal-sportif faaliyetlere yönlendirmek
Kültür değerlerini koruyan, daima her alanda analiz ve sentez yapabilen nitelikli gençlik yetiştirmek
Her dersin özelliğine uygun dersliklerde ders yaparız
Okuma sevgisi ve alışkanlığı kazandırmak

biz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com