Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
boşuyor, bulmak, evdeki, için, koca, kocasını, tvde

Tv'de Koca Bulmak İçin Evdeki Kocasını Boşuyor..!

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Tv'de Koca Bulmak İçin Evdeki Kocasını Boşuyor..!

Bursa'da televizyonlardaki izdivaç programlarına çıkıp yeniden evlenmek isteyen 50 yaşındaki bir kadın, 30 yıllık hayat arkadaşından boşanmak için adliyeye başvurdu

Merkez Osmangazi ilçesi Sırameşeler Mahallesi'nde oturan Saniye K, 30 yıllık hayat arkadaşı olan inşaat işçisi eşi Mustafa K'dan (63) boşanmak için adliyeye geldi Eşinin 5 çocuğuna bakmadığını ve sorumsuz davrandığını iddia eden Saniye K, "Yıllardır çocuklarım için sabrettim 'iş yok' deyip çalışmıyor Eviyle hiç ilgilenmiyor Ben çocuklarımı fabrikalarda çalışarak büyüttüm Artık canıma tak etti İçki içip beni dövüyor Boşanmak istiyorum" dedi

Dava için avukata verecek beş kuruş parası olmadığını ifade eden Saniye K, "Bursa Barosu Adli yardım Bürosu'ndan avukat talep ettim Eşimle boşanacağım İzdivaç programlarına çıkıp çocuklarıma bakacak, beni mutlu edebilecek sorumlu bir eş istiyorum" diye konuştu

Alintidir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com