Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
erkekler, için, kadın

Kadın Ve Erkekler İçin :)

Eski 08-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kadın Ve Erkekler İçin :)

* Niçin bir erkeğe psikanaliz yapmak bir kadına yapmaktan daha kolaydır? Çünkü çocukluğa geri dönmeleri hiç vakit almaz Zaten hep oradadırlar ANONİM

* Sokakta hiçbir zaman kel ve şişman bir kadınla yürüyen bir erkek göremezsiniz ELAYNE BOOSLER

* Eğer bir erkek bir kadının söylediklerine kulak veriyorsa o kadın güzel bir kadın değildir HENRY HASKINS

* Birlikte sokakta yürüyordukBir kızla gözgöze geldi ve deli gibi aşık oldu Kız güneş gözlüğü takıyordu RITA RUDNER

* Kadınlar sıradan erkeklerden hoşlanırVe erkekler de sıradan olmak için ellerinden geleni yaparlar MADONNA

* Bir erkeğe göre 'erkeğin iyisi' ile, bir kadına göre 'erkeğin iyisi' aynı şeyler değildir ORTEGA Y GASSET

* Erkekler yarım düzine plağı bulunan bir gramafon gibidirler Kısa sürede bu plakların tümünden bıkarsınız; ama her konuk geldiğinde masada oturup onları bir daha dinlemek zorunda kalırsınız BERNARD SHAW

* Kadınlar güçsüz olana kendini bir İdol, güçlü olana bir eşya gibi sunar
CESARE PAVESE

* Eğer kendiniz hakkında konuşursanız, erkek sıkıcı olduğunuzu düşünecektir Eğer başkaları hakkında konuşursanız dedikoducu olduğunuzu düşünecektir Eğer kendisi hakkında konuşursanız, dünyanın en zeki ve hoş sohbet kadını olduğunuzu düşünecektir LINDA SUNSHINE

* Zekalarıyla ilgili en çok iltifat alan kadınlar tartışılmaz derecede güzel ve ya tartışılmaz derecede çirkin olanlardır CHESTERFIELD

* Kadınlar ne ister: Sevilsin, sözlerine kulak verilsin, arzu edilsin, saygı duyulsun, ihtiyaç duyulsun ve güvenilsin Erkekler ne ister: Futbol maçına bilet FEMINIST T-SHIRT SLOGANI

* Adem eline gecen ilk firsatta suu Havva'ya attı NANCY ASTOR

* Size gururla kütüphanesini gösteren bir kadına rastladınız mı?
BENJAMIN DE CASSERES

* Erkek evlenene kadar eksik bir erkektir Ve evlendiğinde artık bitmiştir
ZSA ZSA GABOR

* Hiç evlenmedim, çünkü buna ihtiyaç duymadım Evimde bir kocanın yerini tutacak üç hayvanım var: Sabahları hırlayan bir köpeğim, öğleden sonraları küfreden bir papağanım ve aksamları eve geç gelen kedim MARIE CORELLI

* Öyle kadınlar gördüm ki bir şiirle evlenmek için bir romandan vazgeçmeye hazırdırlar KEATS

* Anlayışlı ve nazik bir erkek istiyorum Bir milyonerden bu kadarını istemek çok mu? ZSA ZSA GABOR

* Bekar erkekler kadınlar hakkında evli erkeklerden daha çok şey bilirler Eğer bilmeselerdi onlar da evlenmiş olurdu HLMENCKEN

* Eğer bir kadın 24 yaşına kadar hayatinin erkeğine rastlamadıysa, o kadın şanslı bir kadındır DEBORAH KERR

* Bekar erkeklerin vicdanı vardır, evli olanların ise karıları HLMENCKEN

* Erkekler büyüyüp olgunlaşmaz, yalnızca boyları uzar LEO RUSTEN

* Tekrar evleneceğimi sanmıyorum Sevmediğim bir kadın bulur ona bir ev satın alırım daha kolay LEWIS GOZZARD

* Eğer erkekler bizim neye güldüğümüzü bilselerdi, bizimle hiç yatmazlardı
ERICA JONG

* Bir erkek karınızı elinizden aldığı zaman karınızı ona bırakmaktan daha büyük bir intikam yoktur SACHA GUITRY

* Bir erkekle evlenmek uzun suredir vitrinde gözünüze takılmış bir şeyi satın almaya benzer Çok hoşunuza gider, ama eve gelir gelmez evdeki hiçbir şeye uymadığını fark edersiniz JEAN KERR

* Evlilik geleneksel olarak kadınlara sunulmuş tek gelecektir Bir çok kadın ya evlidir, ya bir zamanlar evlilik geçirmiştir, ya da evli olmadığı için acı çekiyordur SIMONE DE BEAUVOIR

* Erkekler kendilerini yorgun hissettikleri için, kadınlar ise meraktan evlenirlerİkisi de hayal kırıklığına uğrar OSCAR WILDE

* Kadınlar ve filler hiçbir zaman unutmaz DOROTHY PARKER

* Oğullar annelerinin iffetli olduğuna inanırlarKızlar da öyle, ama onlar daha az inanırlar ANATOLE FRANCE

* Niye evlenecekmişim ki? Evlenirsem başıma gelecek en iyi şey boynuzlanmamaktir Ki evlenmezsem bunu çok daha emin yollardan elde edebilirim SEBASTIAN CHAMFORT

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com