Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
açıkladı, bitecek, kurtlar, necati, vadisi, zaman, şaşmaz

Kurtlar Vadisi Ne Zaman Bitecek? Necati Şaşmaz Açıkladı!

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin başrol Oyuncusu Necati Şaşmaz Hürriyet'e verdiği röportajda önemli açıklamalarda bulundu

BU DİZİYE BİR İKİ YIL ÖMÜR BİÇMİŞTİM

Dokuz yıl önce olayların böyle gelişeceğini düşünür müydünüz?

- Hayır Dizinin tutacağını biliyordum Sıkı bir iş yaptığımıza inanıyordum Ama olsa olsa bir iki sene gider diye düşündüm Böyle fenomen olacağı aklıma gelmezdi

Bu devirde bazı hassas konulara değinmek, eleştirebilmek büyük cesaret istiyor Sizdeki bu cesaretin kaynağı ne?

- Türkler kahraman olmayı seviyorlar Biz de kahramanlık tarifini ?Kurtlar Vadisi?nde çok güzel bir sözle yapıyoruz: "Sonunu düşünen kahraman olamaz" Elbette ki deli cesaretine karşıyız Bu sözü biz pelesenk ettik ağızlara ama akıl, mantık çerçevesinde sonrasını düşünerek kahraman olma derdindeyiz Bu da öngörü ve analiz gerektiriyor Özellikle senarist arkadaşlarımız buna çok dikkat ediyor Dizinin interaktif bir kitlesi olduğu için de "Kurtlar Vadisi" bir yeri gösteriyorsa, herkes oraya dönüp bakıyor Neticesinde odak gösteriyorsun bir şeyi anlatırken Bunu iyi analiz edip, kurgusunu iyi yapmanız gerekiyor

Onca sahneden sonra günlük hayatınızda da kendinizi süper kahraman gibi hissediyor musunuz?

- Tabii canım Günde 50 tane çay içerim, herkes içebilir mi? Süper kahramanım!

Dizi TNT'ye geçti Daha mı zor, yoksa daha mı kolay olacak izleyiciye ulaşmak?

- "Kurtlar Vadisi"nin nasıl kendi günü, kendi saati varsa, kendi izleyicisi de var Onun için kanal önemli değil Ben pek reyting kaygısı taşıyan biri değilim İzlenirliğimizi bildiğimden dolayı böyle bir kaygı taşımıyorum

Polat Alemdar hayatınızdan çıksa yıkılır mısınız?

- Ondan sonra yapabileceklerimden dolayı kendimi mutlu hissettirir

Yeni işler manasında mı?

- Tabii Çünkü yapacağım çok şey var Planladığım, senaryolarını yazdığım Bunların hiçbirini yapamıyorum, çünkü Polat Alemdar?ı oynamak zorundayım Ama bu benim iskeletim değil O benim ancak giydiğim kostüm Etim bile değil

Ne kadar daha devam edecek daha "Kurtlar Vadisi"?

- Ben bu sezon son diye düşünüyorum ama son kelimesini hiç telaffuz etmek istemiyoruz Çünkü hem senaristler, hem fanlarımız, hem bizler "Kurtlar Vadisi" bitsin istemeyiz Tabii bir şekilde nihayeti olacaktır

Komedi oynayabilir misiniz?

- Hem de nasıl! Neler oynarım neler! Birkaç senaryo yazdım zaten, bunların arasında komedi de var Çok güzel oynarım ama önce "Kurtlar Vadisi"nin bitmesi gerekiyor

DiziFilm

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-03-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Bir an önce bitse artık Ama bunu diziyi izlemediğim ve sevmediğim için söylemiyorum Yiğidi öldür hakkını yeme

Türkiye'de bir çığır açtığını ve adını Türk dizi tarihine büyük harflerle yazdırdığını (altın demiyorum bakın büyük diyorum sadece ) kabul etmemek haksızlık olur

Böyle büyük bir yapımın sırf reyting uğruna devam etmesi, senaryoda sadece isimler değişerek sürekli başa dönülmesi ve bir kadın oyuncunun 1 sezondan fazla yaşayamaması (yani Polat beyin karısı olaraktan) artık cılkının çoktaan çıktığının hatta vadesinin baya geçtiğinin apaçık göstergesidir

"Ne hale getirdiler diziyi" ve" saçmaladılar iyice" vb sitemlerle isyanlarla sırf alıştıkları için izlemeyi bırakamayan o kadar fanatik tanıyorum ki

Yazıktır artık bu ızdıraba bir son verilmesi gerek

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com