Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
güzel, intikam

Güzel İntikam

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Güzel İntikam

Yağmur ve fırtına olan bir günde adam zar zor bir taksi çeviriyor Taksi şoförü adama nereye gideceğini soruyor ve çok yakin ben oraya gitmem diyerek kapıyı kapatıp basıp gidiyor

Adam sırılsıklam sinirli bir şekilde evine gidiyor Ertesi gün adam isine giderken günlük güneşlik çok güzel bir havada taksi durağında önceki gün gördüğü taksiciyi üçüncü sıra görüyor, adam ilk sıradaki taksiye binerek havaalanı ne kadar diye soruyor taksici 10 milyon diyor, adam ben sana 20 milyon vereceğim ama yolda giderken sana bir kere basacağım diyor

Taksici adama kızarak sapık in aşağıya diyor, adam sen Taksici kızarak adamı kovuyor adamda sen vermezsen verecek biri vardır elbet diyor ve önceki gün onu taksiye almayan taksiciye sıra geliyor

Adam taksiye biniyor ve havaalanı ne kadar diye soruyor Taksici 10 milyon diyor adam ben sana 20 milyon vereceğim diyor
yalnız giderken duraktaki taksicilere el sallayacaksın

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com