Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
haber, kötü, verilir

Kötü Haber Böyle Verilir...

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kötü Haber Böyle Verilir...

İstanbul'da üniversitede okuyan genç kız Ankara'daki babasına telefon etmiş;

- Baba merhaba Ben Lale

- Ooooo Güzel kızım benim Nabersin bakalim?

- Hiç sorma babacığım Hiç keyfim yok valla

- Hayırdır? Bi sorun'mu var?

Kız ağlamaya başlar babası ise üzüntü ve meraktan kafayı yemektedir;

- N'ooldu kızım? Anlatsana !

- Murat evi terketti Boşanmak istiyormuş

- Ne evi lan? Ne boşanması? Sen ne zaman evlendin'de bosaniyorsun?

- Hani senin hiç hoşlanmadığın esrarkeş çocuk vardıya ben onunla evlendim

- İyi halt ettin zilli neyse artık yapacak bi şey yok Versin mahkemeye hemen boşanın

- Boşanalım ama benden 10 milyar istiyor Eğer vermezsem iyi zamanlarımızda çektiği çıplak fotoğraflarımı internetten herkese yollayacakmış

- Püüh Rezil Çıplak fotoğraf çektirdin öyle mi?

- Ama babacığım O benim kocamdı Ne biliyim böyle bir puştluk yapacağını

- Peki Olan olmuş artık Yarın havale ederim parayı ögleden sonra Bankaya gidip çekersin sonra da alıp yakarsın o kahrolası fotografları

- Sağol baba Eeee şey birde kürtaj için 2 milyara ihtiyacım var

Adam artık iyice fenalaşır Boğuk bir sesle konuşur;

- Kürtaj mı? Birde hamilemi kaldın o çocuktan sen?

- Aslında ondan değil Zenci bi çocuk vardı Zaten o yüzden ayrılıyoruz ya

Adam bayılmak üzeredir Nabzı yükselir tansiyonu düşer artık inleyerek konuşmaktadır;

- Biz seni oraya okumaya yollamıştık Sen ne haltlar çevirmişsin Allahım nedir bu başımıza gelenler okulu bitirir bitirmez Ankara'ya dönüyorsun yoksa kırarım bacaklarını

- İstersen hemen dönebilirim babacığım Ben geçen yıl okuldan atıldım çünkü

Adam masanın üzerindeki soğuk su dolu sürahiyi başından aşağıya devirir ve ancak bu şekilde konuşmasını sürdürür;

- Okuldan mı atıldın? Hani birlikte avukatlık yapacaktık zilli? Eh ulan sen hele bi gel buraya ben sana yapacağımı bilirim Evden dışarıya adım attırmiyacam sana ilk isteyenle de evlendiricem

- O iş zor be baba biliyorsun moda oldu artık evlenmeden önce eşler birbirlerinden sağlık raporu istiyorlar pek iyi bi rapor sunacağımı zannetmiyorum ben

- Allahım çıldıracağım bir de cinsel hastalıklar haaa kesin o zencidendir

- Çok pis arkadaşları vardı Bilmem artık hangisinden kapmışımdır

Güm diye bir ses duyulur Adam kısa bir süre için kendinden geçmiştir ancak hemen kendisini toparlayıp tekrar telefonu alır

- Hemen bu akşam dayını yolluyorum oraya seni alıp gelecek Adresini ver bakim

- Mahmutpaşa Karakolu'ndayım gelirken kefalet için de biraz para getirsin yanında

- Karakol mu? Bir de karakola mı düştün layyynnn? Ne yaptın?

- Dün kafam çok bozuktu çok içmişim Araba kiralayıp dolaşmaya çıktım O kafayla Arnavutköy'de kokoreççi dükkanına girdim Ama neyseki kimse ölmedi Dükkan sahibiyle kiralık araba firmasına biraz para vermek gerekir sanırım

Adam artık iyice fenalaşmıştır Hatta fenalaşmak ne kelime adeta kahrolmuştur Telefonda kısa bir sessizlik olur Kız tekrar konuşmaya başlar;

- Babacığım sakın üzülme bütün bunlar bir şakaydı Ben sadece sınıfta kaldığımı söylemek için aramıştım

Bunun üzerine adam sevinçle ve mutlulukla haykırır;

- Canın sağolsun be güzelim boşveeerrr Okulda neymiş? Hiç mühim değil tatlı canın sağolsun senin

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com