Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dolunay, gönlüm, karanlıkta

Ay Dolunay Gönlüm Karanlıkta

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gün savruluyor zamanın bakışlarındanhüznün ağır kervanı bir tutkunun son basamaklarına doğru yol alıyorve ay dolun ve gönlüm karanlıkta

Bu gece boynu bükük bir karanfil olmasın gönül türkümüz,ki, duadan başka sığınacak bir kapı yok bu kör karanlıktadün bitti, bugün yaşanmıyor sensizyarın?
Yarının payımıza ne çıkaracağını ise yaradandan başka kimse bilmiyorve böyle bir belirsizlik,böyle yorgun akşamlarda kuytusuna sığınılan sıcak bir limandır zümrüt yeşili gözlerinGün boyunca hayatla mücadele eden yorgun yüreğim , gözlerinden bir yudum mutluluk almak için takılır yıldızların peşine

Git ve gel,gel-gitdenizin o dayanılmaz hırçınlığına göğüs gerer de yüreğim, bir senin hasretine dayanmazhasretin çetindir,hasretin ayaz kimsesiz bir sokak başında el ele verip efkarla dağıtır saçlarımı esen rüzgarlaama doldurmaz yerini esen rüzgar el ayak çekilir geceden sesin gelir,kokun gelir bir kelebek kanadında lakin yağmur yol vermez toz renkli rüyalara

Şimdi sevdiğim;sokakları yağmur kokan bu kentte sensiz girdiğim ve sessizce sokulduğumda gecenin koynuna senden bir damla umut getirir diye sevda sözleri ekiyorum yağmurun kalbineyeniden,yeni umutlarla başımı kaldırınca yastıktan,baş ucumda bir demet karanfil bulmak için

Ve gecenin saçları örtünce bu şehri karanfil bakışın,zümrüt yeşili gözlerin,çevirir gönlümü bahara ve sesin gelir ansızın kalkan bir yusuf tutan kuşunun kanat sesinde

alıntıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-11-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

vuruldum ben bu sözlere serendipity <br>
<br>
<br>

Şimdi sevdiğim;sokakları yağmur kokan bu kentte sensiz girdiğim ve sessizce sokulduğumda gecenin koynuna senden bir damla umut getirir diye sevda sözleri ekiyorum yağmurun kalbine

<br>
<br>
yüreğinin güzelliği yine yansımış sayfalara her zaman güzelliklerin seninle olması dileğiyle canım <br>

<BODY bgColor=#ffffff
background=http://img216imageshackus/img216/6517/qpetunyalove1261as2gif>

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com