Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlatacak, bilsen, nelerim

Anlatacak Nelerim Var Bilsen

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Anlatacak Nelerim Var Bilsen

Anlatacak nelerim var bir bilsen ,içimde ihtilaller kopmuş
Kendimi sürgüne verdim, mutluluğum çoktan iflas etmiş
İtiraza hakkım yok biliyorum ,beni savunmak sana düştü
Seni arıyorum

Yarım kalmış şiirlerim gibisin,yaşanmamış çocukluğumsun anılarımda,Öylesine eksiğim sensiz
Öylesine sahipsiz ,işte bütün umutlara
Havlu attım, gidiyorum ,içimde geç kalmışlığın çaresizliği
Çocuklar gibi ağlıyorum ,ve gel gör ki, her damla gözyaşımda ,yine seni arıyorum

Bazen sözcükler kısır kalır, ifade edemezsin duygularınıGözlerin eşlik eder duygularına Sözlerin anlatamadığını gözler daha iyi anlatmaz mı zatenGözlerim yıldızlara inat parlıyor bu günlerde Nedenini çözemediğim bir bir muamma Sanki gökkuşağı gözlerimde doğdu Yoksa gözyaşlarım mı çağırmıştı gökkuşağını? Gözlerimde sanki seni göreceklermiş gibi korkuyorum bakmaya Bilmiyorlar ki sen içimdesin, aldığımız nefeste, kokladığım çiçekte

Sana anlatacak nelerim var bir bilsen ama seni sana anlatamam kiKelimelerin her cümlesi seninle başlayacak, seninle bitecek çünküSen herkesin sahip olmayı isteyecek kadar mükemmel , ancak herkesin haketmeyeceği kadar özelsin benim için Keşkeleri hayatımdan çıkarmıştım ama yine el ele yürümeye başladık Keşkelersiz bir dünya olsaydı keşkeHerşeyi sınırsızca yaşayacağımız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com