Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ayrılık

Ayrılık

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ayrılık

Sana uzaktan bakıyor artık gözlerim

Gönlüm senden geçmez

Bana döndü hep sözlerim

Unutmak o kadar kolay mı sandın?

Ayrılık bana aşktır artık

Dağılmış saçlarım gönlünün yatağına uyandırma

Sabah olsun ben giderim,

Sen kal rüyamda

Aramak o kadar kolay mı sandın?

Yolların bana aşktır artık

Ah gitmek o kadar kolay mı sandın?

Yolların bana aşktır artık

Nerede o kıpır kıpır eden heyecanlı kalp? Nerede o ışıl ışıl parlayan gözlerin taa içi?

Bulamaz başka tende o kokuyu, göremez başka gözde o ışıltıyı Bilmez sevilen gönülde kopan fırtınaları; hazan yağmurlarında dökülen yapraklara dokunamaz sevilen

Seven inanmaz önce ayrılığa, kabul edemez gönül silinmeyi Ama bomboş kalınca eli, akınca gözyaşları her gece, sızlar yürek

Artık boşadır edilen yeminler, yalandır söylenen sözler; yalan, yalan, yalan Kabul eder seven bir HİÇ olduğunu

Kovalamaca başlar sonra yalnızlıkla Savaşır seven, mücadele eder, halbuki boşadır çırpınışlar

Yaşamak için bir sebep aranır sonra; bulunmaz o sebep, görünmez umut ışığı Akar yine gözyaşları; çaresizlite boğulur seven tükenir ,biter

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com