Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
benimle, hisset, ruhum

Beni Hisset Ve Benimle Ol Ruhum

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Beni Hisset Ve Benimle Ol Ruhum

sessizce kalıyorum bazı zamanlar,sadece bakıyorum odama ama benim olduğunu bile hissedemediğim odamabirden aklıma geliyorsun hiç yüzünü bile göremediğim sevgili!o an içim öyle bir sızlıyor ki sanki bir parçamı alıp götürdün ve kalan yarım onu inleyen bir şekilde geri istiyorben duymuyorum bu iniltileri çünkü mutluyum sana verdiğim parçam içinseni hissetmek isterdim heran, gözlerinden akan her damla yaşı alıp saklamak isterdimbenimkileride içine karıştırmak isterdimbu anlamsız gelen hayatıma ışık ol, beni gör artıkbenim de hayalimle gerçeğim sende kesişsin sende vücut bulsun!
evet odama geri dönüyorum bu yaşadıklarım,bu hissetiklerim bir düştü,bir hayaldi,gerçekleşmeyecek bir umut belkide
sen yaşadıklarımın bana nasıl acı verdiğini bilemessinçünkü sen beni görmedin,beni hissetmedin,beni yaşamadın o zayıf çelimsiz bedenindebir anlasaydın sana nasıl bağlı olduğumu,hissetmek için, biran görebilmek için neler verebileceğimi
ama hayat böyle işte benden aldığını sana katar,seninmiş gibi hissetmeni sağlar
işte bu anlarda bedenimden çıkasım geliyor ve sana gelip haykırasım geliyor o hissettiğin benim,benim kalbim benim aşkım o "benim" ta kendisiyim

yine odamdayım ve yapayanlızımsonsuzumu arıyorum?beni çekip çıkarmasını bekliyorum bu iğrenç bedenimden,alıp götürmesini bekliyorumbendeki belirsizliğe kendisini katıp belirsizlikleri kaldırmasını istiyorum bir an öncesen hiç sevgisiz kaldınmı ey sevgili!kafanı kaldırıp gökyüzüne "ruh eşimi arıyorum"diye bağırdın mı hiç?onun seni duyduğunu düşündün mü? hiç içinde anlamsız bir kıpırtının dolaştığını sezinledin mi,bütün hücrelerini santim santim dolaştığını hissettin mi?beyninde anlamsız soruları yarattığını ve bu soruları cevapladığını duydun mu?

bazen soruyorum kendime , hep bir neden arıyorum kendimceama neyin nedenini aradığımı bilmedenyine gökyüzüne bakıyorumbu sefer sessizim içimdekini dinliyorumbana söylediklerini duyabiliyorum artıkkafamı kaldırdığım yerden indirmek istemiyorumçünkü hissettilklerim şekillenip gökyüzüne yansıyororda seni görüyorumyanlızlığını görüyorumkimsesizliğini de
neden izin vermiyorsun?neden elimi tutmuyorsun?belki tamamen yardım edemem ama acına ortak olabilirim inan buna

ben sendeki belirsizliği seviyorum sevgili!
o belirsizliğin içinde kendimi de görüyorum,çırpınıyorsun duyayım diye ama duymadığımı düşünüyorsunbilmiyorsun ki o an ben zaten senin yanındayımyaşadığın herşeyi hissettiğimi,gördüğün herşeyi gördüğümü bilmiyorsun ki!!!
bilmiyorsun ki!! sana nasıl taptığımı,seni nasıl istediğimisonunun ne olduğunun umurumda olmadığınıseninle herşeyi sevdiğimi

biliyormusun? her kalp atışlarının benimkisiyle birleşmesini duyduğumuher aynaya baktığında kendini değil beni gördüğünüher kendine dokunduğunda bana dokunduğunuher soluk alışlarında beni içine çekip bıraktığınıher adımlarında nerde nasıl olursan ol,ister geri git ister ileri bana geldiğini

biliyormusun?yokolduğunda aslında yok olmadığını sadece bedeninin bir et parçası olup çürüyeceğini ama ruhunun benimle huzur bulacağını

her benden kaçışında,her korkuşunda,her isyanında,her ağlayışında,bana biras daha yakın olduğunu biliyormusun?

benimle ilgilenmediğin her anında aslında beni ne kadar düşündüğünü,her susuşunda aslında ne kadar çok şey söylediğinibunları biliyormusun ey sevgili?
ben biliyorum ve seni hissediyorum

evet yine gökyüzüne bakıyorumama bu sefer isyan ediyorumneden yanımda diilsin?neden aramızda yollar var?neden senden kaçıyorum(kaçamıyorum)?neden kapılarını bana açmıyorsun?izin ver,izin ver de gireyim seninle bir olayımsana göz olayım,ağzından çıkan her kelime olayım,kalbindeki sesin olayım,beyninde ki düşüncen olayım,ruhunu besleyen bir ışık olayım,
lütfen izin ver sevgili!
eğer ben yok olursam sana ulaşmadanbil ki sana ulaşmışımdır aslındabu dediklerimi yapıyor oluyorumdur bedeninde,ruhunda

Sevmek insanın kendine çekilmesidir Sevmek insanın çekildiği yerde sevdiğine baş eğmesidir Sevmek,
insanın yıllardır unuttuğu kendisine dönmesidir Sevmek insanın yıllar sonra döndüğünde gördüğü şeye gönül
rahatlığıyla inanmasıdır
Öyleyse bir kez olsun bak o susuz kalmış dudaklarıma
O kirli, o her yerden yara alan hayatıma bak Seni görmek için başka hiçbir şey görmeyen gözlerime bak
Göze al, sana aşık kalbimin kanı bulaşsın üzerine, göze al
Bana bak demiyorum, ama seni sevdiği için kimsesiz kalan ömrüme bak ve bir kez gör kendini orada

BENİ HİSSET VE BENİMLE OL! RUHUM!!!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com