Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
benliğimi, ver

Ver Bana Benliğimi

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ver Bana Benliğimi

Ver Bana Benliğimi Yazısı - Ver Bana Benliğimi Erdem Kahraman - Erdem Kahraman Yazıları

Gidişinle mi başlayacaktı bütün acılar? Gidişinle mi solacaktı çiçekler? Gidişinle mi susacaktı kuşlar? Gidişinle mi ölecekti bütün martılar? Gidişinle mi akacaktı yaşlar? Ya gidişinle mi BİTECEKti benler? GİTTİN Oldisya Gittin Ve başladı bütün acılar gidişinle Soldu sensiz bütün çiçekler, açmaz bir daha imkansız Susarak öldü bütün martılar gidişinin ardından çaresiz Bak!! Bak Oldisya Yine başladı akmaya yaşlar! Durmaksızın BİTTİ Oldisya bitti Sen bitirdin benleri Sen oldisya! Gidişinin ardında bir ben bıraktın bensiz RUHSUZ

Nereye gittin Oldisya??? Gidişin ne kazandırdı gittiğin benliklere Oldisya Ya utanmadın mı bütün düşlerimi kirletip gitmeye? OLDİSYA geri ver benliğimi Geri getir sevinçlerimi Temize çek bütün düşlerimi Kalk gel Benliğimle Oldisya Martılarıma CAN ver Al senin olsun bütün yaşlar BENİ ver bana Oldisya BENİ ver öyle git oldisya Yeter GİTT Yeter Oldisya

Erdem Kahraman

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com