Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
büyüm, nazar

Nazar Büyüm

Eski 07-02-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Nazar Büyüm

1995 yılında Ersin Salman ve Nazar Büyüm Ajans Ada'yı kurdular1981'de Ajans Ada'dan ayrılan Nazar Büyüm, Ana yayıncılık ve Merkez Ajans'ı kurdu Salman ve Büyüm'ün yolları 1993'te yeniden birleşti Iki ortak Adam Tanıtım'ı kurdu 1994'te Adam Tanıtım The Lowe Group ile ortak oldu

1995 yılında Nesteren Davutoğlu Ajans Başkanı, Murahhas üye ve ortak Lowe Adam'a katıldı Halen Lowe Adam'ın yönetim kurulu başkanlığını Ersin Salman, başkan yardımcılığını ise Nazar Büyüm yürütüyor

Müşteriportföyü : Anadolu Gurubu (içecek, kırtasiye ve otomotiv), Ana Britannica, Braun, Evyap, Haber-Hayat, Mekan Yatakları, IMKB,TC Özelleştirme Idaresi Başkanlığı, Ray Sigorta, Turyağ/Hankel, Tema, Tabaş, Türk-Petrol, Walt Disney yayınları, Zeytinoğlu Gurubu

200 Trilyonluk Reklam Pazarının Devleri

Busıness Week 15 Şubat 1998 s 9

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com