Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ekonomi / İktisat / İşletme

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anasözleşme, camayna, canlı, dayanıklı, demirçelik, hayvan, işi, malları, tüketim, örnekleri

Cam-ayna,canlı Hayvan,dayanıklı Tüketim Malları,demir-çelik Işi Anasözleşme örnekleri

Eski 11-01-2011   #1
Şengül Şirin

Cam-ayna,canlı Hayvan,dayanıklı Tüketim Malları,demir-çelik Işi Anasözleşme örnekleri

CAM-AYNA

a Her nevi cam ve cam ürünleri, her kalınlık ve ebatta düz cam, ısı cam, telli, buzlu, renkli cam, pencere-vitrin camları, oto camları ve her türlü aynanın imalatı, alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak
b Her türlü cam ve aynanın rodaj, bizote, kumlama, boyama, vitray ve cam süsleme işlerini yapmak

CANLI HAYVAN

a Her çeşit canlı hayvan alımı, satımı, pazarlamasını, ithalat ve ihracatını yapmak Her türlü eti yenebilir, canlı hayvanların usul ve esaslar dahilinde kesimi yapmak
b Besicilik ve hayvan yetiştiriciliği yapmak
c Her türlü besihane, kuluçhane, kesimhane, derihane, tabakhane, hayvani yağ eritme tesisi, buzhane ve soğukhava tesisleri, mezbaha, kiralayabilir ve işletebilir

DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

Her türlü elektrik ve elektronik ev aletleri; buzdolabı, bulaşık, çamaşır makineleri, triko ve nakış makineleri, teyp, radyo, televizyon, müzik seti, mutfak robotları,saç kurutma makinesi alım satım, tamiri, bakımı, bunlarla ilgili yedek parça aksamlarının ithalatı, ihracatı, toptan ve perakende alım satımı Bu cihazların teknik servis bayiliklerini almak ve işletmek

DEMİR-ÇELİK

a Her türlü demir-çelik ürünleri; Saç, çinko, pirinç, bakır, sarı, zamak, galvaniz saç, külçe, platina, U demiri, L demiri, flanş, boru eklenti parçalarının alımı, satımı, imalat, ithalat ve ihracatını yapmak
b Her türlü boru, dikişli ve çelik çekme boru ve bunların bağlantı parçalarının alımı, satımı, ihracatını ve ithalatını yapmak

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com