Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşk, düştü, eloisa, james, yüreğime

Yüreğime Aşk Düştü - Eloisa James

Eski 10-21-2010   #1
Şengül Şirin

· Pegusus Yayıncılık
· Basım Tarihi : 04 - 2010
· ISBN : 9786054263561
· Sayfa Sayısı : 480
· Etiket Fiyatı : 2000 TL

Kitap Hakkında

Yakışıklı erkeklerin ve unvan peşindeki genç kızların bir leydinin namusu gibi büyük kazançlar için oynanan oyunların şehvetli ve şaşaalı dünyasına HOŞ GELDİNİZ… Kasabalı kuzeni Leydi Roberta St Gilles Villiers Dükü'nü baştan çıkarmak için ondan yardım isteyince Beaumont Düşesi Jemma bu fırsatı kaçırmaz Roberta'yı kentin en çekici ve en arzu edilen kadınına dönüştürür Ardından Villiers'ı görünüşte satranç oynamak üzere eve gelmesi için ayartır Fakat plan ters tepmiştir

Villiers Roberta'yı ve Jemma'nın kocasını görmezden gelerek büyük bir arzuyla bu meydan okumaya karşılık verir Ona üçüncü maçı gözleri kapalı oynanacak bir turnuva teklif eder Üstelik bu maç yatakta yapılacaktır… “Sıra dışı” -Lisa Kleypas “Tarzı çok zarif dili sihirli Hiçbir şey beni bir kitapçıya Eloisa James'in yeni bir romanından daha hızlı sürükleyemez” -Julia Quinn “Eğer Shakespeare on sekizinci yüzyılda bir romantik komedi yazsaydı buna benzer bir şey olurdu… İkincisi için sabırsızlandıracak derecede renkli esprili bir romans” -Publishers Weekly “Kitabı diyetteki birinin muhteşem bir çikolatayı yalayıp yutması gibi okudum” -USA Today “Elimden bırakamadım” -Daisy Waugh “Bundan daha iyisi yapılamaz” -People

Alıntıdır

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com