Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
astral, nedir, seyahat

ASTRAL SEYAHAT NEDİR

Eski 12-13-2017   #1
creeper

ASTRAL SEYAHAT NEDİR

Oturup gözlerinizi kapatın ve hiçbir şey düşünmemeye çalışın Astral seyahat ile ilgili ilk ve en önemli adım başka bir şey düşünmemektir Bu kapsamda ASTRAL SEYAHAT NEDİR sorusu ile ilgili genel bir araştırma yapabileceğiniz sitemizde zihinsel seyahat ve metafizik bir dünyaya dair yeni bilgiler öğrenebileceksiniz Zaman kaybetmeden bu eşsiz deneyime siz de ortak olun

Geri dönüşü olmayan sonuçlar doğabilir
İnternet kullanıcılarının son zamanlarda arama motorlarına yansıyan verileri baz alındığında en çok araştırılan konulardan biri olan ASTRAL SEYAHAT NEDİR sorusu ile ilgili genel bir araştırma yapabileceğiniz sitemizde zihinsel seyahat ve metafizik bir dünyaya dair yeni bilgiler öğrenebileceksiniz Bu tekniğin uygulanması da tekrarlanması da oldukça tehlikeli ve geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilecek bir işleyişi vardır Siz de pişman olacağınız bir hata yapmak istemiyorsanız profesyonel bir destek almalısınız

Zaman kaybetmeden iletişim kurun
Zihinsel yolculuk anlamına gelen ve milyonlarca insanın gerçekleştirdiği astral seyahat ile ilgili en önemli tartışma konusu geri dönüşün sağlanamadığı durumlarda ruhun uzayda kaybolmasıdır Siz de ASTRAL SEYAHAT NEDİR sorusu ile ilgili genel bir araştırma yapabileceğiniz sitemizde zihinsel seyahat ve metafizik bir dünyaya dair yeni bilgiler öğrenebileceksiniz Zaman kaybetmeden işlem yapmak için bizimle iletişim kurun Zihinsel yolculuk için profesyonel bir adım atın

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com