Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2013, burç, günlük, nisan, yorumları

2 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları

Eski 04-01-2013   #1
Şengül Şirin
Icon7

2 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları

2 nisan 2013 günlük burç yorumları

KOÇ

Gökyüzü, bugün sabah saatlerinde işinizle ilgili önemli gelişmelerin yaşanabileceğine işaret etmekte Gururunuz okşanacak ve yetenekleriniz için şükredeceksiniz Kendinizi, yaşadıklarınızı ve yaptıklarınızı değerlendirerek öz disiplininizin sizi yönlendirdiği doğrultuda önemli kararlar alabilirsiniz Bugünlerde işinizle ilgili çok daha özverili ve prensipli bir çalışma tarzı belirlemelisiniz Maddi anlamda çok şanslı bir dönemdesiniz, verdiğiniz emeğin mükafatını fazlasıyla alacaksınız Yurt dışı ile bağlantılı eğitim ya da işinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz Korkularınızı, başkalarının bu konuda ne düşündüğünü bir tarafa bırakın ve içinizdeki ışığı eğitimle geliştirmeye bakın Özel yaşamınızda ise, yaşanan gelişmelere karşı tedbirli davranmalı, duygularınızı belli etmemeye özen göstermelisiniz

Günün Olumlaması: Büyük bir dönencenin içinde deneyimlediğim acı, tatlı, hüzünlü, öfkeli duygularımın dengelendiği, yüreğimin sesinin doğrultusunda belirlendiği özel ve değerli anlardayım Her doğan günle kendimi tekrar keşfediyor, içimde var olanı sevgiyle, tevazu ile harmanlayarak hayat yolunda ışığa doğru yürüyorum

Günün Rengi: Beyaz

Günün Kristali: Opal

BOĞA

Bugün sağlığınızla ilgili en ufak bir konuyu es geçmeden hareket etmelisiniz Bedeninize gereken önemi vermeyi öğrenmelisiniz Günün ilerleyen saatlerinde işinizle ilgili keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz Yeni fikirlere açık olmalı ve sizden yaşça büyük insanların tecrübelerinden faydalanarak hareket etmelisiniz Maddi konularda oldukça şanslısınız, unuttuğunuz ya da uzun zamandır tahsil edemediğiniz bir alacağınız bugün gelebilir Ev hayatınızı ilgilendiren konularda ise, gerginlikler yaşayabilirsiniz Ani çıkışlar yapmamalı ve ilk sözü söyleyen taraf siz olmamalısınız Bekar Boğa’lar ise, bugün karşı cinsin yoğun ilgisi ruhunuzu okşayacak fakat bir ilişkiye adım atmadan önce karşınızdaki insanı tanımaya çalışarak hareket etmelisiniz

Günün Olumlaması: Yenilik enerjisini tüm ruhumla çağırıyor, beni de içine katarak yoluma rehber olmasını diliyorum Eskimiş ruh ve bedenimde ağırlık yaratan tüm enerjileri, sevgi ve kararlılıkla evrene iade ediyorum Pozitif enerjileri sevgiyle kendime çekerek her alanda sağlıkla, aşkla başarılı oluyorum

Günün Rengi: İnci beyazı

Günün Kristali: Ay taşı

İKİZLER

Gökyüzü, bugün zihninizin bir hayli karışık olacağına işaret etmekte İsteklerinizi ve yaptıklarınızı sorgulayacağınız bir gündesiniz Geçmişte size doğru gelen şeyler bugün gelmeyebilir ve o dönemlerde istemeden de olsa sergilediğiniz davranışlarınızdan pişmanlık duyabilirsiniz Bu duyguyu olumsuzluk olarak algılamaktansa, kendinize yaptığınız bir öz eleştiri olarak değerlendirip kendinize yeni bir yol çizebilirsiniz Bundan sonrası için içinizdeki sesi dinleyerek doğrularınızı hayata geçirebilirsiniz İş hayatınızda ortaklıkları olan İkizler burçları, bugün resmi dairelerle ilgili konularda bir takım aksaklıklar söz konusu olabilir İletişim gücünüzü ortaya koymalı ve aksi gelişen olayları lehinize çevirebilirsiniz

Günün Olumlaması: Geçmişte yaptığım olumsuz davranışlarımın neden olduğu olayları ve kendimi sevgiyle affediyorum Bugünkü olgunluğum inançlarımla gelişmeye devam ederken, ben yeni kararlar alıyor ve uyguluyorum İnsanları her haliyle seviyor ve değişmelerini beklemiyorum Herkes yaşamımda olması gereken yerde dengeli ve huzurluyum

Günün Rengi: Buz mavisi

Günün Kristali: Firuze

YENGEÇ

Gökyüzü, bugün içinde bulunduğunuz şartlara karşı yüreğinizden taşan isyan duygunuzu kontrol altına almanız için uyarıyor sizleri Radikal kararlar almak için biraz daha beklemeli, fevri davranışlarda bulunmadan sabırla hareket etmelisiniz Aksi halde yaşamınızda süregelen sessizlik, büyük fırtınalara dönüşebilir En iyisi uygun zamanı beklemek ve isteklerinizi gerçekleştirebilmek için akıllıca alt yapıyı hazırlamak olacaktır İlerleyen günlerle birlikte hayatınızın durgun, kötüye giden yanlarında hızla yaşanacak gelişmeler ne kadar doğru bir yol seçtiğinize daha iyi idrak edebilmenizi sağlayacak Başkalarından önce kendinize güvenerek hareket etmelisiniz Olayların sizi götürdüğü yere değil, sizin girişimlerinizin karşılığında isteklerinizi yönlendirebilen kişi olmanız önemlidir

Günün Olumlaması:
Değişim enerjisini sevgiyle kabul ediyorum Değiştirmekte zorlandığım tüm alışkanlıklarımı, davranışlarımı yüksek irademle değiştiriyor ve yenileniyorum Sağlıklı ve huzurluyum Özüme sadık kalarak gelişmenin keyfiyle yepyeni başlangıçlara cesaretle yol alıyorum

Günün Rengi: Menekşe moru

Günün Kristali: Beyaz mercan

ASLAN

Gökyüzü bugün ruhsal ve kişisel gelişiminizde deneyimleyeceğiniz olumlu gelişmelerle, sizi yaşamın her alanında farklı noktalara taşıyacak enerjilere sahip Farkındalığınızın oldukça yüksek olduğu bir gündesiniz Daha önce farkına varamadığınız birçok ayrıntıyı fark edebilir, bunların üzerine düşünerek bilinç düzeyinizi yükseltecek çalışmalara başlayabilirsiniz Değerlerinize daha fazla sahip çıkacağınız, kendinize her zamankinden daha fazla değer vermeye başlayacağınız özel zamanlardasınız Yaşamınızdaki dengelerin yer değiştirmeye başlaması ile birlikte hem iş hem de özel yaşamınızda isteklerinizi net bir şekilde ortaya koyacak ve rotanızı belirleyerek hareket edeceksiniz

Günün Olumlaması:
Duygularımı ifade etmeyi seçiyorum Sevgimi, aşkımı, kızgınlıklarımı dengeliyor ve beni engelleyen tüm enerjilerden uzaklaşıyorum Benliğimle bütünleşmenin huzurunu yaşıyorum

Günün Rengi: Açık sarı

Günün Kristali: Kuvars

BAŞAK

Bugün evli ve uzun süredir beraberliği devam edenler, sevdiklerini sahiplenme içgüdünüzün artması ile yaşanacak bazı olumsuz olayların önüne geçebilirsiniz Sevdiğiniz insanlarla ilgili sezgilerinizin size verdiği mesajı onlarla paylaşın Ruhsal enerjiniz oldukça yüksektir Dua, meditasyon ve ritüeller için oldukça uygun bir gündesiniz İş hayatınızda ise, maddi olarak yaşanacak sürpriz gelişmelerle emeğinizin karşılığını alıyor olmanın haklı mutluluğunu yaşayacaksınız Yeni bir iş arıyorsanız bugün olumlu cevabı alarak yeni bir başlangıç deneyimleyebilirsiniz

Günün Olumlaması: Yaptığım işe ruhumdan gelen güzellikleri yansıtıyorum İnsanların da ruhlarına hitap etmeyi başarıyorum Mistik dünyanın gizemli kapılarını araladıkça daha çok öğreniyor, bilgeliğe giden yolda ilerliyorum

Günün Rengi: Krem

Günün Kristali: Kehribar

TERAZİ

Gökyüzü, bugün iş arkadaşlarınıza karşı tutumunuzun oldukça önem taşıdığı konusunda sizleri uyarıyor Durup dururken alınganlıklar ve agresif tavırlar sergileyerek onları kıracak davranışlarda bulunabilirsiniz Kontrollü olmanızda fayda var İşlerinizin planladığınız hızda gitmemesi sizleri gergin bir ruh hali içine soksa da öfkenizi sizi önemseyen insanlardan çıkarmamayı öğrenmelisiniz Bugün maddi konularda oldukça şanslısınız Olumsuz düşüncelerinizden bir an önce uzaklaşın ve işinize her zamankinden daha fazla önem gösterin Bir alacağınızla ilgili hukuksal gelişmeler yaşanabilir ve uğramış olduğunuz mağduriyetiniz giderilebilir

Günün Olumlaması:
Bugün ruhumdaki tüm karanlıklarımdan aydınlanıyorum Sahip olduğum her şey için teşekkür ediyorum Yüreğimin sesine kulak verdikçe bilinçaltımın derinliklerinde yer eden acılarımı, öfkemi ve pişmanlıklarımı fark ediyorum Bu duygularımı özgürleştiriyorum Böylelikle yaşam benim için çok daha keyifli, bolluk, bereket, sevgi dolu bir hale geliyor Kendime, yeteneklerime, hür irademe ve inançlarıma güveniyorum

Günün Rengi: Ekru

Günün Kristali:
Yeşim

AKREP

Gökyüzü, bugün sizleri geçmişte kalan bir ilişkinin yüreğinizi saran fırtınasıyla baş başa bırakabilir Zorlu bir dönemden sonra yüreğinizin sahibiyle tekrar bir araya gelebilirsiniz Evrenin size sunmuş olduğu bu şansı sonuna kadar değerlendirmeli ve yüreğinizin sizi götürdüğü yere kararlılıkla gitmelisiniz Yaşadığınız zorluklar ve acı deneyimler sizleri olgunlaştırdı Haklarınıza sahip çıkın ve hiç kimsenin mutluluğunuzu etkilemesine izin vermeyin İş hayatınızda ise, bugün tartışmaların içine çekilmek istenebilirsiniz, dikkatli davranın ve olayların dışında kalın Kişisel bakım; saç kesme ve boyama için uygun bir gündesiniz

Günün Olumlaması: Göklerin bilgeliğiyle çıktığım yolda özümden gelen sese kulak veriyorum Mavinin derinliği ile aydınlanıyor, bilgimi sevgimle ve emeğimle zenginleştiriyorum Yeteneklerimi geliştirerek yapmam gereken hiçbir şeyi ertelemeden, bahane bulmadan, korkmadan, cesurca ortaya koyuyor, kazanarak ilerliyorum

Günün Rengi: Bej

Günün Kristali: Dumanlı kuvars

YAY

Gökyüzü sizleri kişisel gelişiminize yönelmeniz için destekliyor Kendinizi geliştirebileceğiniz alanlara yönelebilir, farkında olmadığınız yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz Bugün işinizle ilgili tüm planlarınızı yapmalı ve maddi gelirlerinizi, kendinizi mesleki anlamda geliştirmeye yönelik eğitimler için kullanmalısınız Özel yaşamınızda ise, sevdiğiniz insanla iletişiminiz oldukça kuvvetli olacağı için ikinizin de keyif alacağı ortamlar ilişkinize heyecan katacaktır Beraberliği olmayan Yay’lar; aşka olan inancınızı yitirme noktasına getiren beraberliklerden sonra doğru insanla tanışabilir ve aşkın muhteşemliğini yeniden yaşayabilirsiniz

Günün Olumlaması: Hayatımın her alanında sevgi ve aşk var Eşimi aşkla seviyorum İşimi, çocuğumu, ailemi ve dostlarımı her geçen gün büyüyen bir aşkla seviyorum Yaşamıma mana kazandıran en güzel duygudur sevgi Ben onunla beslendikçe yaşamımda hiçbir olumsuzluk olmaz ve onun bana verdiği güçle her zorluğun üstesinden gelerek kendim ve sorumlu olduklarım için her zaman doğru kararlar alırım

Günün Rengi: Krem

Günün Kristali: Topaz

OĞLAK

Bugün kişisel büyüme yönünde ilişkilerinizdeki tutumunuz önem taşıyor Alışkanlıklarınız ya da olaylar karşısındaki tutumunuzu, daha sakin, uyumlu bir tavırla yönünüzü belirlemek için doğru bir şekilde kullanabilirsiniz Problem yaşadığınız insanlarla ortak noktalarda buluşabilirsiniz ve kişisel çıkarlarınızı koruyarak doğru adımlar atabilirsiniz Özel yaşamınızda ise, duygularınızı bastırmaktan vazgeçmeli ve bir an evvel ruhunuzun size gönderdiği mesajları dikkate alarak kendinizle yüzleşmeyi öğrenmelisiniz İlişkinizde huzurlu olmak istiyorsanız, her şeyi sizin açınızdan değerlendirmeyi bırakmalısınız

Günün Olumlaması:
Geçmişi tüm kalbimle affediyorum, yaşadıklarımla olgunlaşıyorum ve biliyorum ki yerlerin ve göklerin yüce sahibi, benim hakkımı yüksel adaleti ile değerlendirir Sahip olduğum olgunluk, bundan sonrasını en yüce hayrıma olacak şekilde değerlendirip yönümü belirlemem için yeterlidir

Günün Rengi:
Fildişi

Günün Kristali: Kehribar

KOVA

Gökyüzü, bugün duygusal hayatınızda yaşanacak problemlere işaret etmekte Seçimlerimizin bedeli hepimiz için olumlu ya da olumsuz sonuçları beraberinde getirir Zamanında doğru gelen konular, şimdi size rahatsız edici gelebilir İçinizde kopan fırtınaları, birlikte olduğunuz insanla paylaşmalı ve birlikte neler yapabilirsiniz, yanlış giden konuları nasıl çözme kavuşturabilirsiniz bunları düşünmeli ve kararlar almalısınız Gerçekleri görmezden gelerek hareket ederseniz, tahmin bile edemeyeceğiniz sonuçlarla karşılaşabileceği ve derin üzüntüler, pişmanlıklar yaşayabilirsiniz Herkesten önce kendinize dürüst davranmalısınız Bugünün şansı ise, talih oyunları olabilir sizler için

Günün Olumlaması:
Ruhumdaki ışık güneş gibi aydınlatıyor her yanı Sevginin, huzurun ve aşkın içindeyim Sağlıkla başladığım her güne şükrediyorum, yaşamımın her anını bütünün hayrına, en güzel haliyle değerlendiriyorum

Günün Rengi:
Gri

Günün Kristali: Ametist

BALIK

Gökyüzü, iş ve özel yaşamınızda tekrar eden sorunlar üzerine düşünmeniz ve insan ilişkilerinizi gözden geçirerek düzenlemelerde bulunmanız için uyarıyor sizleri Kendinize öz eleştiride bulunmanız, yaşamınızdaki olumsuz olaylara kendinizi değiştirerek kalıcı çözümler bulmanızı sağlayacaktır İşinizle ilgili yeni fikirlere açık olmalı ve çalışma arkadaşlarınızın da görüşlerine başvurmalısınız Maddi anlamda yatırım yapmayı düşünüyorsanız, acele etmemeli ve ayrıntılara önem vererek beklemede kalmalısınız Bekar Balık’lar, iki aşk arasında kalabilir, seçim yapmakta oldukça zorlanabilirsiniz

Günün Olumlaması:
Gökkuşağının 7 renginin muhteşem ışıltıları ruhumu sarmışken ben yenileniyorum Doğan her günle daha sağlıklı nefes alıyor, ruhumu ve bedenimi yoran tüm alışkanlıklarımdan kolaylıkla uzaklaşıyorum Sevgiyle besleniyor, aşkla güçleniyorum

Günün Rengi: Ekru

Günün Kristali:
Rodokrozit

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com